45
평가한
제품
0
계정에 있는
제품

drfx 님이 최근에 작성한 평가

< 1  2  3  4  >
41-45/45개 항목을 표시 중
4명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 2.6시간
Portal 2 — відеогра жанру головоломки від першої особи, продовження гри Portal (2007), розроблене компанією Valve Corporation. Гра вийшла 19 квітня 2011, для Microsoft Windows, OS X, Xbox 360, PlayStation 3 та для Linux 26 лютого 2014 року.

Серед нововведень ігрового процесу в Portal 2 присутній кооперативний режим для проходження двома гравцями, сюжетна лінія якого відрізняється від сюжету одиночного режиму. Події гри відбуваються через деякий час після фіналу Portal в зруйнованій Лабораторії дослідження природи порталів Aperture Science. Героїня попередньої гри Челл знову стає піддослідною штучного інтелекту GLaDOS, але отримує шанс нарешті вирватися з лабораторії.


Ігровий процес
Основний
В основі ігрового процесу Portal 2 лежить вирішення головоломок з використанням переносного пристрою для створення порталів. Портали дозволяють створювати два пов'язаних між собою розриви в просторі, крізь які Челл (в мультиплеєрі двоє роботів) може переміщуватися сама і переносити різні предмети. Персонаж подорожує по різних місцях комплексу Aperture Science, де йому зустрічаються як занедбані і покриті густою рослинністю тестові камери (серед них і присутні в першій грі), так і нові, в тому числі динамічно змінні.

Новим елементом ігрового процесу стали різного роду рідини. Помаранчевий «Штовхальний гель» (англ. Propulsion Gel) збільшує швидкість пересування. Синій «Відштовхувальний гель» (англ. Repulsion Gel), пружно відштовхує протагоніста і дозволяє здійснювати високі стрибки. Білий «Перетворювальний гель» (англ. Conversion Gel) дозволяє створювати на ньому портали. До прикладу, якщо поверхня не підходить для створення порталу, на неї можна нанести цей гель.

У Portal 2 включені нові елементи проходження тестових камер. До таких належить «Транспортна воронка» (англ. Excursion Funnel), що є тунелем з синіх спіралеподібних енергетичних ліній, по якому можуть пасивно переміщатися протагоніст і різні об'єкти, включаючи автоматичні турелі і гелі. Персонаж не може контролювати своє переміщення уздовж тунелю, але може в будь-який момент вийти з нього. Транспортну воронку можна перенаправляти за допомогою порталів, міняючи точку її виходу, завдяки чому можна потрапити в недоступні місця. Ця властивість необхідна для проходження окремих кімнат. Ще одним нововведенням стали «Мости щільного світла» (англ. Hard Light Bridge), що проектують напівпрозорі плоскі містки, які можна спрямовувати порталами. Мости, крім того щоб переміщатися по них над небезпечними поверхнями, можуть використовуватися як перешкоди, щоб зупинити падіння предметів. Додатково, за допомогою вертикального моста можна відгородитися від пострілів турелей. Далекі відстані в тестових камерах персонаж може долати за допомогою «Повітряної панелі віри» (англ. Aerial Faith Plate), яка з великою силою підкидає героїв та інші об'єкти.

У вирішенні головоломок нововведенням також стали «Куби заломлення пригніченості» (англ. Discouragement Redirection Cubes), які своїми гранями заломлюють промені «Термічних пригнічувальних променів» (англ. Thermal Discouragement Beam). Термічний промінь при цьому може використовуватися як для підведення живлення до відповідних гнізд, так і знищення противників.

У кооперетивному режимі доступні «Округлені куби безпеки» у формі сфери. Їх застосування ідентичне простим «Обтяженим кубам», але ці призначені для поміщення у спеціальні лотки. Вони не можуть лежати на рівному місці і підстрибують.

Кооперативний режим
У Portal 2 наявний режим гри для двох гравців, які, взаємодіючи один з одним, разом проходять тестові камери і вирішують головоломки. Гравець може бачити те, що бачить напарник, з використанням розділеного екрана. Обом гравцям дається по портальній гарматі, які відрізняються кольором створюваних порталів: синій і фіолетовий кольори, та червоний і помаранчевий. Більшість головоломок в кооперативному режимі так само полягають у застосуванні порталів і їх взаємодії з різними елементами тестових камер. На відміну від одиночної гри, після загибелі будь-якого робота, на заміну конструюється новий і з'являється в певному місці карти.

Для зручності зв'язку між гравцями і координування їх дій передбачено розміщення спеціальних маркерів в тестових камерах, які дозволяють звертати увагу партнера на потрібний об'єкт, місце або закликають до дії. Також персонажам дана можливість робити незначні для ігрового процесу дії — наприклад подавати один одному знаки жестами рук просто потанцювати.
2021년 11월 25일에 게시되었습니다. 2022년 12월 23일에 마지막으로 수정했습니다.
이 평가가 유용한가요? 아니요 재미있음 어워드
2명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 67.1시간 (평가 당시 61.0시간)
Geometry Dash (раніше — Geometry Jump) — незалежна аркадна відеогра, випущена в 2013 році. Розробником гри є Роберт Топала (також відомий як RobTop або RubRub), засновник компанії RobTop Games[2]. Geometry Dash створена на основі гри The Impossible Game. Гра підтримує як смартфони[3][4], так і персональні комп'ютери (платформа Steam)[5]. Гра містить 21 офіційний рівень (а також 1 таємний, 3 з Meltdown, 10 із World та 3 з SubZero) з унікальною фоновою музикою. Основне завдання гравця — за допомогою кубика та інших засобів дістатися кінця рівня, оминаючи перепони. Якщо гравець зіткнеться з перепоною, рівень починається спочатку. У грі також є редактор рівнів, доступний тільки в повній версії гри.

У серії є чотири повноцінні гри:

Geometry Dash
Спрощена версія — Geometry Dash Lite
Geometry Dash Meltdown
Geometry Dash World
Geometry Dash SubZero
Офіційна гра — платна; спрощена версія й останні три гри — безкоштовні та доступні тільки для Android, iOS і Windows Phone.


Ґеймплей
Ігровий процес в Geometry Dash сам по собі дуже простий. Гравцю потрібно натискати на сенсорний екран (на мобільному пристрої) або ліву клавішу миші, Пробіл або стрілку вгору (на ПК) і персонаж виконуватиме певні дії. Усі рівні (за винятком трьох — Clubstep, Theory of Everything 2 та Deadlocked) розблоковані з початку, тож їх можна проходити не за порядком. На шляху гравець може зібрати до трьох секретних монет на кожному офіційному рівні, які знаходяться у схованих або важкодоступних місцях. Також у грі є спеціальні сфери і портали, які дозволяють виконувати певні дії.

Існують два режими гри: звичайний і режим практики.


Режим практики
Цей режим призначений допомогти гравцям краще пізнати планування рівня, під час якого вони не будуть змушені проходити рівень з самого початку у випадку смерті. Замість цього вони можуть розміщувати контрольні точки, відмічені зеленими самоцвітами. Завдяки ним, після смерті гравець з’являється на місці останнього поставленого кристалу.

Також режим практики за замовчуванням має власний саундтрек: Stay Inside Me
2021년 9월 12일에 게시되었습니다. 2022년 12월 23일에 마지막으로 수정했습니다.
이 평가가 유용한가요? 아니요 재미있음 어워드
3명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 750.7시간 (평가 당시 540.9시간)
Рецепт класичної котлети по-київськи:
Вершкове масло - 140 г.
Курка - 1,2 кг.
Петрушка - 20 г.
Сіль - 0,5 чайної ложки.
Куряче яйце - 2 шт.
Молоко - 100 мл.
Пшеничне борошно - 60 г.
Панірувальні сухарі - 140 г.
Вершкове масло - 50 г.
Рослинна олія - 300 мл.
Курку без шкіри обробити на два шматки філе грудки разом з плечовою кісткою на ніжці. Філе покласти внутрішньою стороною вгору, надрізати від середини уздовж в обидві сторони, покласти половинки так, щоб помістилася начинка, відбити молотком. Акуратно видалити білі сухожилля.

У мисці змішати нарізану петрушку, розтоплене вершкове масло і сіль до однорідної маси. Розділити суміш на дві частини і поставити в морозилку на 5 хвилин. Потім покласти начинку в філе, щільно загорнути і знову прибрати на 5 хвилин в морозилку.

Окремо в мисці збити яйця з молоком. Котлети обваляти в борошні, потім в яєчній суміші, в панірувальних сухарях, потім в суміші, потім знову в паніровці. У ємність для фритюру налити масло і нагріти до 200 градусів. Розігріти до 200 градусів духовку. Підсмажити котлети у фритюрі до золотистої скоринки (приблизно 5 хвилин), потім довести до готовності в духовці протягом 10 хвилин. Перед подачею викласти на серветку, щоб увібрати жир.
Смачного! Слава Україні!
2021년 8월 7일에 게시되었습니다. 2022년 12월 23일에 마지막으로 수정했습니다.
이 평가가 유용한가요? 아니요 재미있음 어워드
3명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 2.5시간
Paladins — геройський шутер від першої особи незалежної приватної американської відеоігрової компанії Hi-Rez Studios. Гра була розроблена Evil Mojo, внутрішньою студією Hi-Rez, і була безкоштовно випущена 8 травня 2018 року для Microsoft Windows, PlayStation 4 і Xbox One, а потім вийшла версія для Nintendo Switch 12 червня 2018 року.

Гра стала доступна в ранньому доступі в Steam у вересні 2016. Згідно з даними Steam Spy, за перший тиждень після релізу в Steam гра була завантажена 800 тисяч разів і увійшла до десятки найпопулярніших безкоштовних ігор. Відкрите бета тестування для PlayStation 4 та Xbox One розпочалося 3 травня 2017 року. Версія відрізняється лише тим, що керування відбувається на геймпаді.

Сюжет
Дія «Паладінів» розгортається у науково-фантастичному світі під назвою Realm або The Realm. Є елементи як фентезі, так і наукової фантастики, включаючи солдатів середньовіччя, які замість мечів використовують зброю дальнього дистанції, таку як рушниці та штурмові гвинтівки.

У світі Паладінів відбувається конфлікт між двома фракціями; Маґістрат і Супротиву/Паладінів. У той час як Маґістрат хоче контролювати магію, не дозволяючи нікому, окрім його членів, використовувати її, Супротив стверджує, що магія повинна бути доступною для всіх і використовуватися на благо. Чемпіонів набирали, щоб звести до мінімуму втрати регулярних піших солдатів. Чемпіони вважаються «спецназом», оскільки вони більш ефективні в бою, ніж звичайний солдат. Однак не всі чемпіони віддані. Було небагато таких, які під час війни не обирали сторону, скоріше вони укладали контракт з обома, роблячи себе найманцями. Решта цих спецпідрозділів була віддана фракції, або маґістрату, або Опору.

У грі також є інші фракції, такі як «Безодня», «Гільдія Тисячі Рук», «Вогник» і «Тьма», які не обирають сторону між Маґістратом чи Супротивом, але відіграють помітну роль у історії деяких персонажів.

Ігровий процес
Паладіни має різних героїв, звані чемпіонами, для гравців, щоб вибрати під час ігрових сесій. Кожен з цих чемпіонів потрапляють в одну з наступних категорій: лінія фронту, пошкодження, підтримка та фланг. Гравці повинні покладатися на стратегію, характер знань, координація і робота в команді для досягнення перемоги. Гравці можуть використовувати ВГС, поряд з текстовим та голосовим чатом для спілкування. Хороша команда буде мати збалансований вибір класів, які будуть підтримувати один одного під час гри.

Танк: герої, які служать щитом команди, тримають перед собою щит і захищають своїх союзників. З високим запасом здоров'я і можливістю екранування, чемпіони-танки відмінні для блокування ворожого вогню і зриві ворожого об'єкту.
Атака: герої, які володіють надійним і послідовним потенціалом пошкоджень. Їх пошкодження, в поєднанні з середнім запасом здоров'я і непоганою рухливістю, ідеально підходять для перестрілок.
Підтримка: чемпіони з високою корисністю і цілющими здібностями. Завдяки своїм лікувальним можливостям, які тримають їх союзниками в боротьбі, чемпіони підтримки є безцінними союзниками.
Фланґ: чемпіони, які досягають успіху в обході поля битви і тримаються в тилу ворога, усуваючи ключові цілі. У той час як більшість флангових героїв дещо кволі, з меншим запасом здоров'я, ніж будь-якої іншої ролі, їх висока мобільність і забезпечують надання їм можливості порятунку та виживання.
У грі є 55 чемпіонів, 6 з яких доступні з самого початку для нових гравців. Крім того, 4 чемпіонів також тимчасово доступні для безоплатно користування на два тижні ротації. Гравці можуть постійно отримувати додаткових чемпіонів через покупки, використовуючи ігрову валюту.

Режими
У грі є різні режими:

Облога: "основний" режим гри, дві команди змагаються один з одним для захоплення центральної точки на карті і, в разі успіху, штовхають корисний вантаж, що з'являється на точці та їде на базу супротивника. Кожна успішна доставка вантажу, захист від нього або захоплення точки дають одне очко. Перша команда, яка дійде до 4 очок, виграє гру.
Натиск: команди борються на великій бойовій зоні, у спробі взяти під контроль точки і заробляти очки. Вбиваючи одного ворога команді зачислюється 5 очок, у той час як контроль над бойовою зоною команда заробляє 1 очко в секунду. Команда, яка першою набрала 400 очок, або команда із найбільшою кількістю очок після 10 хвилин, виграє гру.
Командний бій на смерть: класичний режим гри у більшості першої особи шутерах, де дві команди б'ються один проти одного. Перша команда, яка набере 40 вбивств, виграє гру. Цей ігровий режим був введений в Вб 65.
Рейтинг: той самий режим гри, що й облога, однак, коли гравці вибирають чемпіона, кожна команда може вибрати двох чемпіонів для заборони, що робить їх недоступними для жодної з команд. Крім того, кожна команда може бачити обраних і відібраних чемпіонів суперника, і як тільки чемпіона вибирає будь-який гравець команди, інша команда не може використовувати цього самого чемпіона.

Картки
Система карт-це здатність посилювати механіку в Паладінах. Кожен Чемпіон має один набір за умовчуванням (колекцію карт), які не можуть бути видалені. На початку матчу, гравці можуть вибрати свою конфігурацію з однієї з 6 конфігурацій. (гравець може створити 5 власних конфігурацій). Набір містить 5 карт і 15 очок, кожна карта, має рівень до 5-го рівня. Кожен гравець отримує всі карти персонажа, коли персонажа буде розблоковано. Карти можуть надавати механіки як зменшення перезарядження або швидкість пересування, а іноді навіть збільшення здоров'я. Легендарні карти не можна поміняти після початку матчу. Ці карти надають найбільші бонуси і посилення. Кожен Чемпіон має чотири легендарних карти, і будуть розблоковані через підвищення рівня персонажа через гру і заробляючи очки досвіду, або витративши трохи внутрішньоігрової валюти.

Елементи
Предмети дають особливі бонуси під час гри, схожі на карти, але придбаються за кредити - валюта, здобута в поєдинку за вбивства ворогів, штовхаючи вантаж, або захоплення точок. Ці елементи можуть надавати спеціальні бонуси, такі як додаткові пошкодження на щити або відсоток відновлення або підшвидшення набору сеперудара. Предмети мають три рівні, і чемпіонів може придбати лише один пункт у кожній категорії: оборона, зцілення, користь і атака. Предмети онуляються після кінця матчу. Вантаж скидається в кінці раунду, і кожен раунд починається з певної суми кредитів.

Змагання
Це змагальний ігровий режим розблоковується для гравців після того, як вони розблоковали 12 чемпіонів і досягли рівня профілю гравця 15. Змагання доступні тільки в режимі Облога. Однак на старті матчу, гравці повинні вибрати своїх чемпіонів по одному. Перші гравці в кожній команді також можуть заборонити по 2 Чемпіони. Змагальні ігри також впливають на змагальний рейтинг гравця.
2021년 4월 6일에 게시되었습니다. 2022년 12월 23일에 마지막으로 수정했습니다.
이 평가가 유용한가요? 아니요 재미있음 어워드
2명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 8.1시간
Counter-Strike: Source (CS: Source, CS:S) — багатокористувальницький командний тактичний шутер від першої особи, розроблений Valve та Turtle Rock Studios. Це повний ремейк Counter-Strike з використанням рушія Source. Як і в оригіналі, в Counter-Strike:Source команда контр-терористів бореться проти команди терористів в серії раундів. Кожен раунд виграється або виконавши мету (наприклад, вибухом бомби чи порятунком заручників), або шляхом знищення всіх членів ворожої команди.


Ігровий процес
Загальний ігровий процес Counter-Strike: Source продовжує традиції серії Counter-Strike. Ця гра є мультиплеєрним шутером від першої особи, де кожен гравець приєднується до команди терористів або контртерористів, щоб виконати поставлене завдання або просто знищити ворожу команду. Гра триває впродовж кількох раундів, які закінчуються, коли всі бійці на одній стороні мертві або виконано поставлену ціль. Для більшості ігрових режимів, коли персонаж вмирає, він повинен чекати свого відродження, поки раунд не закінчується. Гравці купляють зброю та спорядження на початку кожного раунду за гроші, які нараховуються залежно від вправності гравців. Гроші даються за виконання цілей або вбивство ворогів, та знімаються за вбивство товаришів по команді або заручників терористів.
2021년 3월 5일에 게시되었습니다. 2022년 12월 23일에 마지막으로 수정했습니다.
이 평가가 유용한가요? 아니요 재미있음 어워드
< 1  2  3  4  >
41-45/45개 항목을 표시 중