45
Productos
reseñados
0
Productos
en la cuenta

Reseñas recientes de drfx

< 1  2  3  4  5 >
Mostrando 11-20 de 45 aportaciones
A 13 personas les pareció útil esta reseña
2 personas han encontrado divertida esta reseña
31.0 h registradas (5.1 h cuando escribió la reseña)
Fallout 4 — відеогра жанру Action/RPG, сиквел Fallout 3, розроблена Bethesda Game Studios. Гра є п'ятою канонічною частиною серії, і була анонсована 3 червня 2015 року. Вихід відбувся для платформ PC, PS4 та Xbox One 10 листопада 2015 року.

Події розгортаються через 200 років після ядерної війни в околицях Бостона. Гравець виступає в ролі вихідця зі Сховища 111, котрий/котра подорожує в пошуках свого сина і вбивць дружини чи чоловіка. Він досліджує світ, виконує дані сюжетні і побічні завдання зустрінених персонажів, облаштовує постапокаліптичний світ та розвивається, подібно до Fallout 3


Ігровий процес
Fallout 4 є грою жанру Action/RPG, де можна перемикатися між видом від першої і третьої особи. Основні принципи лишилися тими ж, що і в попередніх іграх: досліджувати світ, ведучи боротьбу з ворогами, що трапляються на шляху, виконувати завдання різних персонажів задля власного розвитку і просування сюжетом. Перед початком гри можна налаштувати зовнішність протагоніста, обравши стать, колір шкіри, риси обличчя. Вперше за історію серії головний герой озвучений. Протягом гри він отримує компаньйонів, серед яких — собаку, якому можна давати різні команди, наприклад принести предмет.

У боях застосовується система VATS з третьої частини серії: поєдинок можна поставити на паузу та вибрати частину тіла противника, по якій потрібно завдати удару або вистрілити. В сутичках часто є можливість досягти перемоги хитрістю: скоротити шлях до цілі, вмовити уникнути бою. У всіх випадках потрібно високий рівень відповідних навичок.

Розвиток героя відбувається за традиційною системою S.P.E.C.I.A.L. з параметрами сили, чуттів, витривалості, харизми, інтелекту, спритності та удачі. На кожному рівні розвитку свого персонажа гравець отримує одне очко, яке вкладається в збільшення якогось із параметрів, навички, які включають спеціальні вміння та володіння різними видами зброї. Так, розвиваючи силу, герой ефективніше користується силовою бронею, а розвиваючи розум, стає вправнішим з енергетичною зброєю та вміє економити ресурси. Різний одяг, їжа і медичні препарати впливають на параметри персонажа. Так, стимулятори і харчі відновлюють здоров'я, а обладунки додають опірності до атак. Зброя і спорядження в Fallout 4 можуть потребувати ремонту і обслуговування. Деякі території та предмети заражені радіацією, що зменшує максимальний запас здоров'я.

Дії персонажа впливають на діалоги з іншими персонажами, їхнє ставлення. Практично кожна дія, пов'язана з моральним вибором, має свої наслідки. Але при цьому вибір на користь «добра» чи «зла» не є жорстким та очевидним. Вчинки героя впливають як на сюжетних персонажів, так і місцевих жителів, які обговорюють останні події у світі. Набраних компаньйонів неможливо вбити, з ними можна розвивати відносини, завойовуючи симпатію або, навпаки, несхвалення.

Гравець також може облаштовувати території Пустки, збираючи матеріали і будуючи укріплення, майструючи зброю і обладунки. Наприклад, він має змогу додати до зброї новий приціл, місткіший магазин, вдосконалити шолом чи броню рук. Знайдені предмети, такі як бляшанки, болти, можливо застосувати в будівництві при дружніх поселеннях. На розсуд гравця проектуються кімнати, інтер'єр, меблі. Добре збудовані споруди приваблюють жителів і торговців, але також і грабіжників, тому гравецеві слід турбуватися про захист.


Сюжет
Світ гри
Події Fallout 4 відбуваються в XXIII столітті, через дві сотні років після ядерної війни 2077-го року. Світ гри виражено ретрофутуристичний, тобто, відповідає уявленням про майбутнє в 1950-і роки. Ігровий світ охоплює регіон, який включає Бостон, Массачусетс та інші частини Нової Англії, що зветься Массачусетською Пусткою. На відміну від Пусток інших штатів, там порівняно хороші умови, хоча території місцями заражені радіацією. Завдяки тому, що в Бостоні проживало багато учених, штат не тільки не втратив чимало довоєнних технологій, а й розвинув нові, такі як андроїди і телепорти, силами утвореного Інституту.

Події гри
Історія Fallout 4 починається в день ядерного бомбардування 23 жовтня 2077 року. Персонаж гравця (Нейт або Нора) спочатку живе з дружиною/чоловіком і сином Шоном у своєму будинку, не бажаючи слухати закликів влади записуватися до Сховищ компанії Vault-Tec, побудованих на випадок війни. Коли ж війна починається, герой шукає порятунку з сім'єю в Сховищі 111. Платформа з біженцями встигає спуститися під землю, де співробітники Vault-Tec обманом переконують людей лягти в кріокамери.

За якийсь час персонаж розморожується і бачить зі своєї камери незнайомців, котрі застрелюють його дружину/чоловіка і забирають сина, після чого знову занурюється в анабіоз. Минає ще якийсь час і комп'ютер Сховища 111 ініціює аварійне відімкнення кріокамер. Герой вибирається та досліджує Сховище. На персональних комп'ютерах він може дізнатися, що Vault-Tec наказали персоналу пробути під землею рік, але коли відведений час минув, ніяких вказівок не надходило. Зрештою персонал підняв бунт і покинув Сховище, залишивши біженців в анабіозі.

Герой знаходить ліфт і піднімається на поверхню, де зустрічає робота-дворецького, який повідомляє, що від часу бомбардування минуло 210 років. Взявши ім'я Останній Вцілілий, персонаж гравця вирішує досліджувати світ і дізнатися долю свого сина.

Останній Вцілілий збирає корисні речі та потрапляє в покинуте місто Конкорд. Увійшовши до Музею Свободи, він зустрічає Престона Гарві, який з товаришами переховується від розбійників. Після цього герой вирушає до порівняно благополучного міста Даймон-сіті, побудованого всередині Фенвей Парк, щоб дізнатися що-небудь про Шона. Репортер Пейпер Райт, яка шукає спосіб проникнути в місто, допомагає пройти туди і героєві. Останній Вцілілий розшукує детективне агентство, де дізнається про зниклого детектива Ніка Валентайна. Він пробирається до недобудованого Сховища 114, в якому звільняє з полону гангстерів шуканого Ніка. Той виявляється синтетом — роботом, створеним організацією, відомою як Інститут. Останній Вцілілий отримує дані про перебування в Даймонд-сіті раніше Конрада Келлоґа, вірогідно причетного до викрадення його сина. Зібравши докази, герой іде до Форту Хаґен, де стикається з Келлоґом і вбиває його. Але Останньому Вцілілому вдається дізнатися, що його сина було забрано в Інститут.

З'ясувавши, що Келлоґ був кіборогом, герой добуває імплант з його мозку, в якому міститься пам'ять. За порадою Валентайна він звертається до доктора Амарі, котра допомагає прочитати записане в імпланті. Останній Вцілілий досліджує пам'ять, а Амарі радить відвідати ученого-мутанта Інституту Брайана Вергілія в покритій туманом пустці Світне море. Йому можна допомогти стати людиною, після чого герой іде до руїн Інституту Технологій Співдружності на північ від Даймонд-сіті. Там він зустрічає синтета Z2-47, одного з Мисливців Інституту, яку діють на поверхні, тоді як сам Інститут міститься під землею. Вбивши синтета, Останній Вцілілий забирає його чип, сподіваючись, що це допоможе в пошуках сина.

З чипом він вирушає до метро, населеного синтетами-втікачами, а потім до Вергіля. Той повідомляє, що в Інститут можна потрапити лише через телепорт, будівництвом якого Останній Вцілілий і займається, шукаючи допомоги в різних фракцій Пусток. Обраний помічник з союзної фракції допомагає запустити телепорт та відправити Останнього Вцілілого до Інституту.

Він опиняється під землею, де зустрічає вже старого Шона. Той пояснює: його було викрадено Інститутом 60 років тому, щоб отримати чисту ДНК для створення нових синтетів. Проте це було доручено божевільному Келлоґу, який через технології продовження життя став безумцем і вбив дружину/чоловіка Останнього Вцілілого. Самого ж Останнього Вцілілого залишили живим як запасний банк ДНК. З часом Шон очолив Інститут і планує використати його напрацювання, щоб відродити цивілізацію. Далі розвиток сюжету залежить від того, яка фракція прихильна до героя і якій він допомагав.
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 11 personas les pareció útil esta reseña
39.6 h registradas (14.4 h cuando escribió la reseña)
Euro Truck Simulator 2 — відеогра в жанрі симулятора водія-далекобійника з елементами економічної стратегії. Розроблена і випущена чеською компанією SCS Software 2012 року. Це друга частина серії Truck Simulator.


Віртуальні водії
Програмісти намагалися максимально наблизити дії штучного інтелекту на дорогах до реальності. Трафік в багатьох випадках поводиться несподівано. Під час руху по дорогах, комп'ютер виконує не тільки правила дорожнього руху, але і ряд інших дій, які взяті з реального життя. Наприклад, коли гравець виїжджає на головну дорогу з другорядної, віртуальний водій може пропустити його, попередньо давши знак, поблимавши фарами дальнього світла.


Швидкісний режим
У грі присутні тимчасові та постійні дорожні знаки, що обмежують швидкісний режим. Максимальна швидкість всіх вантажівок у грі за замовчуванням обмежена технічно до 90 км/год (відключається в налаштуваннях гри). У виняткових випадках вона може збільшуватися при русі на спусках і знижуватися при русі на підйомах, при круїз-контролі, що працює, проте на рівній дорозі швидкість повертається до заданої. У містах європейського континенту максимальна швидкість як правило обмежена до 50 км/год, при ремонтних роботах на дорогах або під'їздах до міст до 70 км/год, на дорогах зі складним рельєфом, наприклад на деяких дільницях у Чехії та Швейцарії до 80 км/год. На деяких ділянках автомагістралей до 90, 110 км/год. На 6-полосних автобанах Німеччини на багатьох ділянках швидкість необмежена. У Великій Британії максимальна швидкість у містах обмежена до 30 миль/год (48 км/год), на ділянках доріг, де проводяться ремонтні роботи, й на деяких мостах до 50 миль/год (80 км/год), на інших дорогах і автомагістралях до 60 миль/год (96 км/год). Похибка порушення швидкісного режиму допускається на 2-3 км/год на території Великої Британії, але в Німеччині на деяких дорогах при обмеженні в 80 км/год порушення не відзначається навіть при швидкості близько 90-92 км/год. На трасах в багатьох місцях знаходяться камери. За порушення швидкісного режиму і перевищення допустимої швидкості штраф у 550 євро.


Симуляція втоми
Час у грі прискорений і відрізняється від реального. Максимальний режим роботи водія складає 11:00 після відпочинку, після чого гравець повинен дістатися до найближчої стоянки, щоб відпочити протягом 8:00. Якщо цього не зробити, водій починає позіхати й намагатися закрити очі, потім після низки штрафів «за порушення режиму праці та відпочинку» водій засинає за кермом: монітор стає на деякий час темним, і гравець втрачає можливість управління вантажівкою на цей час, що навіть на досить невисокій швидкості та відносно нескладній ділянці дороги може призвести до ДТП. На навігаторі присутній індикатор втоми, також час до наступної зупинки на відпочинок можна подивитися в навігаторі, натиснувши кнопку F6. Стоянки для відпочинку є на будь-якій АЗС або постах оплати проїзду на платних дорогах, а також у вигляді невеликих «кишень» на узбіччях двосмугових доріг або великих освітлюваних паркувань на автомагістралях. Крім того, вони присутні в містах біля майстерень, готелів і в куплених гравцем гаражах. Симуляцію втоми можна відключити в налаштуваннях ґеймплея.
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 12 personas les pareció útil esta reseña
23.6 h registradas
Dying Light (укр. Згасаюче світло) — відеогра з відкритим ігровим світом від першої особи в жанрах Action-adventure/Survival horror, створена польським розробником відеоігор Techland і видана Warner Bros. Interactive Entertainment. Анонсована в травні 2013 року, а вийшла в січні 2015 для Microsoft Windows, Linux, PlayStation 4 і Xbox One. Також планувався випуск для платформ PlayStation 3 і Xbox 360, але пізніше його скасували через апаратні обмеження.

Сюжет гри обертається навколо секретного агента на ім'я Кайл Крейн (Kyle Crane), який вирушає зі спецзавданням до карантинної зони в східне місто під назвою Харран. У ворожому оточенні, посеред спалаху зомбі-інфекції, панує місцева банда і борються за життя кілька різних груп людей. Місто представлене відкритим ігровим світом з динамічними денними і нічними циклами. З кожним наступним циклом «день-ніч» противники стають більш ворожими, але найважче мати з ними справу в нічний час — коли з'являються дуже агресивні екземпляри зомбі. Особливостями ігрового процесу є використання паркуру, на якому й зосереджене пересування і ведення бою в тісних східних вуличках. У грі також наявний асиметричний багатокористувацький режим (як бонус за умов попереднього замовлення); гра на чотирьох гравців, кооперативний багатокористувацький режим.

Розробка гри почалась у 2012 році. Ще до офіційного анонсу гри, у кількох доповідях йшлося, що Dying Light буде продовженням Dead Island, іншої франшизи створеної Techland, але пізніше ці чутки були відхилені. Система паркуру в грі робить акцент на природних рухах. Для реалізації цього Techland довелося відмовитися від більшості сюжетних елементів, і довелося будувати їх з нуля. Розробку музики взяв на себе Павел Блащак (Paweł Blaszczak). За його словами, на створення саундтреку його надихнула музика з фільмів 70-х і 80-х років.

Після виходу Dying Light отримав переважно позитивні відгуки критиків, у яких ті хвалили бойову систему, графіку, кооперативний багатокористувацький режим, навігацію та присутність циклів день-ніч. Низка негативних коментарів стосувалася сюжету, складності й технічних питань. Гра була найбільш продаваною протягом січня 2015 року та побила рекорд продажів першого місяця серед нової інтелектуальної власності в жанрі survival horror. Techland оголосили, що повністю присвятять себе грі після її випуску. Заради цього в травні 2015 року вони відклали один зі своїх інших проектів і повністю зосередилися на пост-релізному розвиткові Dying Light. Команда випустила безліч оновлень і два пакети контенту завантаження, а саме Cuisine & Cargo та The Bozak Horde. Також було оголошено про вихід розширення Dying Light: The Following, яке побачило світ 9 лютого 2016 року.


Ігровий процес
Dying Light – гра від першої особи з відкритим ігровим світом в тематичному жанрі зомбі-апокаліпсису. Гравцю пропонується пройти міським середовищем охопленим порочною епідемією, розшукуючи і використовуючи (в процесі грі) різноманітні побутові предмети та елементи для створення й покращення власної зброї, що, в свою чергу, й дозволить захиститись від експансії інфікованого населення. Головну увагу при цьому акцентовано на механіці паркуру, яка дозволяє гравцям виконувати такі дії як: сходження уступами, зістрибування з країв, ковзання, стрибки з даху на дах та зіплайн. Крім цього, механіка паркуру застосовується у бойових діях. Гравці можуть застосовувати удари однією та обома ногами під час стрибків, а також в бою з ворогами[6]. До того ж в грі фігурує такий елемент спорядження, як кішка (крюк), що дозволяє підніматися на будівлі й швидко пересуватися між різними місцями.

Здебільшого гра базується на елементах ближнього бою, з характерними для нього арсеналом зброї та більшістю бойових прийомів. Наявні більш як 100 готових зразків такої зброї, а також понад 1000 можливостей для її модифікації, коли гравці створюють з неї нові зразки захисту[8] [9]. Зброя ближнього бою має обмежену тривалість життя. Вона поступово зношується і зрештою ламається повністю, якщо гравець використовує її для бойових дій протягом тривалого часу. При цьому, гравці можуть ремонтувати зброю, але обмежену кількість разів. Модифікація зброї вимагає наявності відповідних інгредієнтів, таких як марля, металеві частини й схеми збирання, які можна відшукати або придбати в магазині. Вогнепальна зброя також фігурує в грі, але гравці отримають доступ до неї тільки в другій половині гри. Проте й запас патронів часто дуже малий. Арсенал вогнепальної зброї складається з двох типів автоматів, а також різновидів стрілецької зброї (пістолетів) та дробовиків. Налаштування вогнепальної зброї дуже обмежені, але ця зброя не ламається і не стає непридатною після тривалої експлуатації.

Dying Light містить динамічний цикл днів і ночей. Упродовж дня гравець мусить виходити і збирати різний мотлох для переробки та відправки назад в безпечні зони. Можна налаштовувати пастки, допомагати випадковим персонажам і шукати вантажі повітряної допомоги. Заражені особи - повільні та апатичні, їх легко помітити. Це дозволяє гравцеві просто оминати їх, проте небезпека зростає коли кількість зомбі значно зростає. Гравці також можуть використовувати пастки довкілля, щоб вбивати інфікованих, наприклад шипи на елементах конструкцій та електрифіковані паркани. Провідний дизайнер гри Мацей Бінковський заявив, що денний час триватиме приблизно 64 (реальні) хвилини, тоді як нічний час буде тривати близько 7 хвилин. Гра має засновану на фізиці систему освітлення, а також динамічну систему погоди, що включає такі умови, як туман, дощ, і вітер.

Вночі інфіковані стають значно більш небезпечними. Без денного світла їхні відчуття стають гострішими і точнішими. Вони набувають здатності швидко бігти за гравцем і завдавати збільшеної шкоди, а також здатності стрибати й підніматися будівлями, як і сам гравець. Для того, щоб уникнути з ними контакту, гравці повинні використовувати "Відчуття виживання" (англ. Survivor Sense), яке допомагає їм визначати розташування інфікованих у темряві, а також триматись подалі від їхнього шляху. Якщо гравців все ж помітили і вони намагаються втекти від своїх переслідувачів; то вони можуть використовувати пастки для відволікання, щоб зменшити кількість зомбі. Крім цього гравці можуть використовувати звук, щоб заманити ворогів. Головним захистом гравця проти інфікованих є ультрафіолетове випромінювання, що їх уповільнює.

Різноманітні дії в Dying Light допомагають гравцям заробити відповідні очки досвіду. Так, участь у бою з ворогами додає гравцям значення Сили, а виконуючи рухи паркуру можна підвищити показник Спритності. Завершення завдань головних місій і додаткових завдань – допоможуть гравцям заробити бали Виживання. Якщо гравці заробляють досвід, то вони, відповідно, можуть витратити зараховані очки умінь на дереві навичок, або додати ігровому персонажу нових навичок. Якщо персонаж гравця гине вдень, то всі очки виживання зникають. Якщо ж персонаж гине вночі, то з нього не знімають жодного очка виживання. Всі бали досвіду підвищуються, якщо гравець займається дослідженням уночі.

1 жовтня 2014 року Techland оголосив, що в повній версії гри, включаючи весь контент завантаження, буде більш як 50 годин ігрового процесу (геймплею).
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 19 personas les pareció útil esta reseña
11.5 h registradas (5.1 h cuando escribió la reseña)
Left 4 Dead 2 — відеогра, кооперативний шутер від першої особи з елементами survival horror, розроблений компанією Valve Corporation та виданий Electronic Arts, сиквел Left 4 Dead. Випущена для Microsoft Windows та Xbox 360 17 листопада 2009 року в США і 20 листопада в ЄС та Великої Британії. Світова прем'єра відбулася в 2009 році на всесвітній ігровій виставці E3[2]. 5 жовтня 2010 року гра стала доступна на Mac OS X[3], 2 липня 2013 року — на Linux.[4]

Як і в оригіналі, дія Left 4 Dead 2 відбувається в період після витоку невідомого вірусу, який зомбує людей і призвів до хаосу у всьому світі. В центрі уваги — виживання чотирьох людей зі стійким імунітетом до вірусу і їхня боротьба з ордами заражених. Уцілілі повинні пробиватися через рівні, розділені притулками (англ. safe room) — добре захищеними та укріпленими приміщеннями, недосяжними для заражених будь-якого типу (що діють як контрольні точки), з метою досягнення рятувального транспорту в фіналі кампанії.

Одразу після виходу гра мала великий успіх та отримала безліч позитивних відгуків. Як і в першій частині гри, розробникам вдалося добре передати атмосферу жаху та відчаю, які панують в результаті поширення невідомого вірусу, що виник в ігровому всесвіті та перетворив людей у монстрів. Завдяки роботі «Режисера» (штучного інтелекту, що стежить за грою та впливає на геймплей), кожне проходження гри унікальне та неповторне, а наголос на командні дії робить гру однією з найкращих серед кооперативних шутерів. Також унікальність цієї серії шутерів надає незвичайний мережевий режим, в якому команди супротивників поставлені в різні умови: одні грають за людей, а інші — за особливих Заражених. Як і перша частина, гра створена на власному рушієві Valve Corporation — Source версії 15 для платформ Windows NT, Xbox 360, Mac OS X, Linux. 23 грудня 2009 року була додана офіційна підтримка карт та аддонів з першої частини гри. Також був випущений SDK.


Ігровий процес
Як і в попередній грі, гравець виступає в ролі одного з Уцілілих під час епідемії зомбі-вірусу. Борючись із зомбі, Уцілілі спільно діють аби досягнути поставленої мети — зазвичай дійти до безпечного сховку. Проходження кожного рівня Left 4 Dead 2 подано як епізод фільму.

Кожен персонаж може нести два види зброї, гранату, аптечку, склянку знеболювального та ін'єктор. Уцілілі володіють запасом здоров'я, коли він вичерпується, персонаж падає і не може рухатись, проте може вести неприцільний вогонь. В нього лишається запас витривалості, що поступово вичерпується і якого персонажа не реанімувати дефібрилятором, він помре остаточно. Аптечки суттєво лікують персонажа, знеболювальні пігулки тимчасового поповнюють запас здоров'я, а уколи з адреналіном дозволяють виконувати всі дії швидше. Коли всі четверо персонажів знерухомлені, або персонаж гравця загинув, Уцілілі програють.

У Left 4 Dead 2 додано три нових види особливих заражених:

Бурмило — чоловік з гіпертрофованою правою рукою, здатний вриватися в групу Уцілілих та забирати одного з них із собою і таранити його об перешкоди. Також може притискати персонажа до землі, тим самим знерухомлюючи.
Плювальниця — заражена жінка, котра плюється кислотою. При загибелі лишає по собі отруйну калюжу, що тримається кілька секунд. Стоячи в кислоті, персонаж постійно втрачає здоров'я
Жокей — чоловік, який бігає на чотирьох і прагне застрибнути на плечі Уцілілим. Коли Жокею це вдається, він змушує персонажа йти до заражених або в небезпечне місце.
Порівняно з Left 4 Dead графіка зазнала ряду поліпшень: додано погодні явища; деталізованіші текстури, анімація заражених та фізика ушкоджень (додані відривання кінцівок, бризки крові, рани від куль).


Сюжет
США потерпає від епідемії невідомого вірусу, який викликає в інфікованих симптоми сказу з мутаціями тіла, перетворюючи їх на зомбі. За два тижні епідемія розповсюдилась на декілька штатів і влада пішла на крайні міри, розпочавши масову евакуацію з інфікованих зон. Чотири головних герої, які мають імунітет до вірусу, не встигли евакуюватися з іншими і тепер намагаються знайти інший шлях для порятунку, пробиваючись крізь орди інфікованих.

Гра складається з тринадцяти кампаній. Шість із них портовані з першої частини та розповідають про пригоди оригінальної четвірки Уцілілих (кампанії «Без пощади», «Курс руйнування», «Похоронний дзвін», «Мертве повітря», «Криваві жнива» та «Пожертва»). Наступні шість кампаній присвячені пригодам нової четвірки Уцілілих. Події, в яких беруть участь нові Уцілілі, відбуваються в південній частині США, гра починається у місті Саванна та закінчується у Новому Орлеані. Уцілілих звуть: Рошель, Еліс, Тренер, та Нік. Остання, тринадцята кампанія «Морозний потік» сюжетно не пов'язана з іншими.

«Мертвий центр» ― у Саванні, штат Джорджія, четверо незнайомих досі людей не встигають на останній евакуаційний гелікоптер. Тож вони змушені об'єднатися і прямують до наступного місця евакуації в торговому центрі. Уцілілі пробиваються через палаючий готель і міські вулиці, наповнені зараженими, після чого потрапляють до сусіднього торгового центру, що теж виявляється наповненим зараженими. Проте Уцілілі заправляють виставковий гоночний автомобіль і тікають на ньому.
«Темний карнавал» ― виїхавши на автостраду із Саванни, Уцілілі невдовзі змушені покинути автомобіль через барикаду з покинутих авто. Пішки вони дістаються до парку розваг «Шепотливі дуби». Поки прибуває патрульний рятувальний гелікоптер, Уцілілі йдуть крізь парк і його атракціони. Вони виходять на концертну сцену та подають звідти сигнал рятувальниками.
«Болотяна лихоманка» ― пілот гелікоптера, який врятував Уцілілих, виявляється зараженим. Пасажири змушені вбити його та здійснити аварійну посадку в бухті Міссісіпі. Знайшовши свідчення того, що десь серед боліт розташовано безпечну зону, вони вирушають туди. Уцілілі мають покинуту ферму алігаторів, місце падіння авіалайнера та занедбане містечко. Зрештою, вони досягають маєтку на плантації, де їм доводиться стримувати орди заражених, поки Уцілілих не забирає капітан Вергілій на рятувальному човні в Новий Орлеан.
«Жорсткий дощ» ― човну бракує палива, щоб дістатися до Нового Орлеана. Вергілій відряджає Уцілілих у занедбане місто Дукатель, штат Міссісіпі, щоб знайти більше палива. Забувши сигнальні ракети, Уцілілі не можуть повідомити своє розташування, до того ж на місто насувається ураган. Уцілілі прямують до автозаправки крізь приміські вулиці, наповнені зараженими, і напівзруйнований завод. Добувши паливо, вони повертаються назад тим же шляхом і подають сигнал Вергілію.
«Прихід» ― Вергілій залишає Уцілілих у Новому Орлеані, а сам вирушає на пошуки інших, кому вдалося врятуватися. Уцілілі виявляють, що місто вже наповнене зараженими, тому доводиться пробиватися вулицями Французького кварталу, покинутою зоною карантину військових і кладовищем до гелікоптера. На ньому Уцілілі вирушають до флотилії круїзних кораблів під військовим командуванням, що пливе в Мексиканську затоку.
«Морозний потік» — додаткова, окремо завантажувана кампанія. Група Уцілілих подорожує лісистою місцевістю на знаходить бункер. Але він виявляється наповнений зараженими. Потрапивши звідти до струмка, вони йдуть уздовж нього до автомобільного тунелю, минувши який, потрапляють на сміттєзвалище та бачать як військові бомблять місцевість. Їм вдається знайти сховок біля водоочисної станції та послати сигнал рятувальникам. Ліс навколо загорається, а заражені нападають на Уцілілих, але врешті Уцілілим вдається вибратися на дах станції, звідки їх забирає гелікоптер.
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 14 personas les pareció útil esta reseña
11.2 h registradas (5.1 h cuando escribió la reseña)
Left 4 Dead — багатокористувацька відеогра в жанрах шутера від першої особи та survival horror, розроблена студією Turtle Rock, що належить Valve Corporation. Розробка гри завершилася 13 листопада 2008 року, реліз відбувся 18 листопада в США та 21 листопада в Європі.

Гра створена на рушієві Source версії 37 для платформ Windows NT та Xbox 360. На Xbox 360 гра портована студією Certain Affinity[5]. Версія для Xbox 360 відрізняється іншою системою створення матчів.


Основи
Гравець виступає в ролі одного з Уцілілих під час епідемії зомбі-вірусу. Йому належить вбивати зомбі різноманітною зброєю та турбуватись про власну безпеку і безпеку товаришів аби досягнути поставленої мети. Різні режими Left 4 Dead подані як епізоди фільму. Так, на екранах завантаження можна побачити плакати з написами на кшталт «[ім'я гравця] грає Білла».

В більшості режимів гравець випадково отримує одного з чотирьох Уцілілих. Сутички з зомбі відбуваються на місцевостях, де є сховок з припасами та навколишня територія із зараженими людьми. Персонажі можуть мати з собою два види вогнепальної зброї, вибухівку, аптечку і пігулки. Зброя включає пістолети, пістолети-кулемети, дробовики та рушниці. В ближньому бою можна бити зомбі прикладом. Місцями трапляються особливо потужні стаціонарні кулемети. Вибухівка представлена саморобними бомбами та коктейлями Молотова. Також пострілами можна підривати балони з газом і каністри з бензином.

Кожен персонаж володіє запасом здоров'я, коли він вичерпується, персонаж падає і не може рухатись, проте може вести неприцільний вогонь. В нього лишається запас витривалості, що не дає померти і інший персонаж здатний підняти пораненого аптечкою. Також аптечка може бути застосована на собі, щоб поповнити більшість здоров'я. Пігулки ж тимчасового збільшують здоров'я. Коли всі четверо персонажів поранені, або персонаж гравця загинув, Уцілілі програють.


Уцілілі
Білл — старий ветеран війни у В'єтнамі. Одягнений у військову форму, постійно тримає в роті цигарку. Він — лідер вцілілих.
Френсіс — байкер, покритий татуюваннями та одягнений у шкіряний одяг.
Зої — молода студентка, що захоплювалась фільмами жахів.
Луїс — системний аналітик, що не володіє особливим навичками бою, проте вирізняється оптимізмом.


Заражені
Звичайні — пересічні люди, котрих вірус зробив украй агресивними. Вони бездумно біжать на будь-яких незаражених чи голосні звуки та спалахи, намагаються покусати й розірвати вцілілих. Можуть лазити по трубах і драбинах, вибивати двері. Часом звичайні зомбі б'ються між собою.
Мисливець — одягнений в костюм з капішоном, безшумно пересувається на чотирьох. При наближенні Уцілілих гарчить. Здатний лазити по стінах, атакує кігтями.
Язикань — огорнений хмарою зелених спор, має довгий язик, яким здатний хапати жертв і підтягувати до себе, після чого б'є кулаками. Якщо язик відстрелити, він згодом відростає. Видає свою присутність хриплим вереском. Після смерті язикань випускає хмару спор, що дезорієнтує вцілілих.
Товстун — великий товстий і повільний зомбі, покритий пухирями. Обливає жертв блювотою, що заважає бачити та приманює інших зомбі. Важко дихає, чим видає себе. Гинучи поблизу вцілілих, вибухає.
Танк — великий кремезний зомбі з гіпертрофованими м'язами. При наближенні голосно реве. Може пробивати стіни та жбурляти камені чи автомобілі.
Відьма — худа бліда жінка-зомбі. Зазвичай сидить в потаємних місцях, поки її не потривожити. Про її присутність свідчить голосний плач. Дуже швидко бігає і шматує жертв кігтями.


Режими
Кампанія — призначена як для самітного, так і кооперативного проходження. Пропонується кілька сценаріїв, кожен з яких складається з низки рівнів. При самітній грі один з Уцілілих керується гравцем, а інші штучним інтелектом. Саме гравцеві належить виконувати ключові дії, такі як відкриття дверей чи виклик порятунку. Коли персонаж гравця гине, гра відновлюється в останньому сховку.
Виживання — багатокористувацький режим, де Уцілілі протистоять нескінченній навалі зомбі, що відбувається дедалі більшими хвилями. Мета полягає в тому, щоб протриматись якомога довше. На початку гравці можуть обрати зброю і спорядження. Навала не почнеться, поки хтось не спровокує зомбі. Протримавшись певний час, гравці винагороджуються медалями: бронзовими, срібними чи золотими.
Винищення — четверо гравців беруть на себе роль Уцілілих, і ще четверо — Заражених. Метою Уцілілих є дійти до сховку, тоді як Заражені намагаються завадити цьому. Якщо гравців не вистачає, решта персонажів керується штучним інтелектом. Зараженим видається Мисливець, Язикань або Товстун, при цьому Язикань і Товстун як найнебезпечніший зомбі, може бути тільки один. Четвертим учасником є Відьма, що керується штучним інтелектом. Найуспішніший гравець за зомбі отримує в керування Танка. Поранені Уцілілі не відроджують до кінця раунду, а їхні успіхи виражаються в очках. На підсумковий рахунок впливає пройдена відстань, кількість учасників, що дійшли до сховку, та стан їхнього здоров'я. Використання аптечок і пігулок зменшує рахунок. Після завершення гри на поточній карті команди Уцілілих і Заражених міняються місцями


Сюжет
Фабула
Населення США охопив зомбі-вірус, який викликає в заражених нестримне бажання скуштувати людського м'яса. Уряд США вирішив евакуювати вцілілих людей до безпечних зон. Але четверо героїв не встигли врятуватися, і тепер вони рятуються самостійно.

Список кампаній
В грі є сім кампаній, пов'язаних між собою сюжетом. Кожна зображає один з епізодів порятунку вцілілих від зомбі. Втім, проходити їх можна в будь-якому порядку. Кожна кампанія ділиться на кілька карт, які з'єднані між собою укриттями, де герої відпочивають. Кожна частина кампанії починається у сховищі, де є запас зброї, ліків, патронів. Потім персонажі здійснюють вилазку або іншу дію, через яку до них прибуває навала і ті мусять кілька хвилин боротися, поки не досягнуть іншого сховища, або по них не прибуває транспорт.

«Без пощади» — через два тижні з початку епідемії в місті Феафілд четверо імунних до вірусу переховуються на даху будинку. Але припасів бракує і вони спускаються на вулиці аби втекти. Над містом пролітає вертоліт, з якого оголошують про розташування зони евакуації. Уцілілі прямують туди через метро та каналізацію і дістаються до даху лікарні. Звідти їх забирає вертоліт.
«Курс руйнування» — пілот вертольота виявляється зараженим і Зої застрелює його. Вертоліт падає в індустріальному передмісті, але уцілілі виживають та знаходять автобус, на якому їдуть з міста.
«Похоронний дзвін» — подорож продовжується на поліцейському авто, але попереду виявляється зруйнований міст. Діставшись пішки до селища Ріверсайд, уцілілі перетинають дренаж, стикаються з божевільним у церкві та знаходять човняра, котрий везе їх далі.
«Мертве повітря» — уцілілі прибувають в Нью-бург, де переховуються в теплиці. Вони вирушають в аеропорт, де здійснив аварійну посадку літак. Герої минають будівництво, проникають в термінал аеропорту і там заправляють літак, після чого відлітають з зараженої зони.
«Криваві жнива» — згодом вони опиняються в лісі, за яким розташовані фабрика і ферма з покинутим аванпостом. Звідти уцілілі викликають допомогу і за ними приїжджає БМП військових.
«Пожертва» — уцілілих доставляють на військову базу, де їм повідомляють, що хоча вони імунні до вірусу, але можуть нести вірус у собі. По базі поширюється інфекція, уцілілі сподіваються знайти прихисток у Флориді та тікають на потязі. Група дістається до порту, де мусить підняти міст, аби відплисти на кораблі. Білл жертвує собою (канонічна версія, гравці можуть обрати хто загине), щоб запустити генератори й підняти міст. Уцілілі зустрічають ще чотирьох імунних (персонажів Left 4 Dead 2), допомагають їм покинути порт, після чого відпливають на острови біля Флориди.
«Останній рубіж» — додаткове, не пов'язане з рештою кампаній завдання, де слід якомога довше обороняти від зомбі маяк.
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 9 personas les pareció útil esta reseña
24.1 h registradas
Dead by Daylight (укр. Мертві по ранню) — відеогра в жанрі «Хоррор з елементами виживання» з видом від першої та третьої особи, розроблена канадською компанією Behaviour Interactive на гральному рушії Unreal Engine 4. Гра була випущена 14 червня 2016 року на Microsoft Windows[3], а в червні 2017 — на платформах PlayStation 4 та Xbox One[4][5][6]. Восени 2019 року вийшла версія для Nintendo Switch; навесні 2020 року мобільна версія була випущена на Android та iOS[7]. Пізніше, гра була випущена на Xbox Series X/S та PlayStation 5.

У грі, натхненної темами та образами кіножанру Слешер, команда від одного до чотирьох гравців-«уцілілих» протистоїть на певній мапі п'ятому гравцю — «вбивці»; «Уцілілі» (англ. Survivors) — беззбройні і в цілому не можуть дати вбивці супротив (виключеннями є деякі навички та ліхтарики, світлові гранати і об'єкти на мапі). Ваша основна задача як вцілілого — це або ремонтувати генератори, або марнувати час вбивці під час погоні, аби інші спокійно ремонтували генератори. Матч виграється, якщо вцілілі відкриють один із виходів з карти та покинуть її; Вбивця виграє — якщо йому вдасться зловити всіх вцілілих та повісити їх на гаки, принісши таким чином всіх в жертву зловісній «Сутності». Dead by Daylight надає гравцям на вибір ряд тематичних карт і вбивць, що розрізняються унікальними здібностями та власними навичками.

Безпосередньо після випуску Dead by Daylight отримала посередні оцінки критики: оглядачі вважали гру оригінальною й атмосферною, але критикували численні технічні помилки, непродуманість механік мережевої гри та одноманітність ігрового процесу. Протягом наступних років студія Behaviour Interactive покращувала і доповнювала гру, і їй вдалося домогтися комерційного успіху — на 2019 рік було продано понад 5 мільйонів копій. Крім ряду оригінальних, створених спеціально для Dead by Daylight персонажів і карт, для гри випускалися доповнення за окрему плату з ліцензованими персонажами й місцевостями з різних фільмів жахів і відеоігор, таких, як «Еш проти зловісних мерців», «Кошмар на вулиці В'язів», «Крик», «Пила», «Повсталий з пекла», «Техаська різанина бензопилою», «Хелловін», «Attack on Titan», «Crypt TV», «Left 4 Dead», «Resident Evil», «Дзвінок», «Silent Hill».


Ігровий процес
Dead by Daylight є багатокористувацькою грою в жанрі survival horror, в якій використовується вид від першого (для вбивці) і третьої особи (для вцілілих). Група вцілілих, від одного до чотирьох гравців з'являються в локації, їх метою є знаходження та включення від двох до п'яти (в залежності від кількості гравців) генераторів і подальша втеча за межі карти (через одні з двох воріт або через люк, який відкривається, якщо жертва залишається одна). Інший гравець, який є вбивцею, повинен знайти та вбити всіх шляхом повішення на гак або своїми руками. Коли вбивця наближається до вцілілих, жертва чує серцебиття і страхітливу мелодію (вбивця їх не чує). Чим ближче вбивця, тим швидше б'ється серце, що означає, що треба тікати. Вцілілі можуть використовувати деякі хитрощі, такі як різноманітні конструкції, шафи, вузькі отвори, а також різні предмети та навички, щоб не попастися вбивці. Також під час погоні жертва може перекидати дошки, які вбивця повинен обійти, або зламати. Проте деякі дії викликають багато шуму, які Вбивця, своєю чергою, чує через усю карту (програється звук вибуху), а також джерело звуку підсвітиться. До голосних дій відносяться: програш перевірки реакції, очищення проклятого тотема, спрацьовування капкана (якщо вбивця — Ловець), спрацьовування пастки-фантома (якщо вбивця — Відьма), зняття з гака, поломка гака, швидкі стрибки через вікна і дошки, перекидання дошок, швидке забігання і вибігання у шафу. Проте деякі сигнали можна побачити й просто так. І вбивця, і вцілілі через усю карту бачать, де полагодили генератор, де висить на гаку спійманий вцілілий, де лежить поранений вцілілий (вбивця бачить його, тільки якщо у нього є спеціальне уміння), де подалася енергія для відкриття воріт, де очистили клятий тотем. Уцілілі можуть знімати один одного з гаків, знешкоджувати капкани та ламати гаки (маючи навичку «Збитошник» або ящик з інструментами), спалювати ліхтариком пастки-фантоми, витягувати жертву з пасток, лікувати пораненого, а себе або з аптечкою, або з допомогою навички «Самопоміч» без аптечки.

Персонажі прокачуються в Кривавій Павутині, витрачаючи «Очки Крові» (одна з трьох валют, англ. Bloodpoints) на отримання предметів, навичок і доповнень для предметів. Предмети, покращення та навички бувають 5 видів рідкості — звичайні, незвичайні, рідкісні, дуже рідкісні, ультра рідкісний та доповнення від подій (англ. Event Add-ons).

Починаючи з 10 рівня, в кривавій павутині з'являється Сутність — істота, яка бере жертвопринесення вбивць (кінцівки, якої пронизують жертву на гаку), воно з'їдає деякі вузли предметів, покращень, навичок до того, як їх отримує гравець. Цей факт може використовуватися гравцем для прискореного отримання нових рівнів.

На 50-му рівні кривава павутина закінчується і гравцям пропонують скинути її прогрес. Скидання прогресу надасть гравцю престиж, а також унікальні елементи одягу та емблеми, яких нема в магазині

Всі предмети при використанні витрачають частину свого заряду. Якщо вцілілий витратив предмет в матчі, або помер — предмет пропадає. Разом з предметом пропадають і покращення. Підношення згорають перед початком матчу, тому можуть бути використані тільки один раз.

Предмет, знайдений гравцем під час матчу в скрині, або предмет, взятий гравцем перед початком матчу, буде повернуто разом з усіма покращеннями, якщо утекти з ним.
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 8 personas les pareció útil esta reseña
526.2 h registradas (221.6 h cuando escribió la reseña)
Reseña de CS:GO
Counter-Strike: Global Offensive, CS: GO (укр. Контрудар: Глобальний Наступ) — відеогра, шутер від першої особи, розроблена компаніями Valve і Hidden Path Entertainment; остання основна гра в серії ігор Counter-Strike. Вихід на ПК під управлінням Microsoft Windows і Mac та ігрові приставки Xbox 360 і PlayStation 3 відбувся 21 серпня 2012 року. 23 вересня 2014 року гра була випущена на Linux (спочатку в статусі бета-версії)[1].

У грі є дві команди, терористи та спецвійська (контртерористи), одна проти одної в різних режимах гри на основі цілей. Найпоширеніші режими гри включають те, що терористи закладають бомбу, тоді як контртерористи намагаються їх деактивувати, або контртерористи намагаються врятувати заручників, захоплених терористами. Існує дев'ять офіційних режимів гри, кожен з яких має відмінні характеристики, характерні для цього режиму. У грі також є підтримка підбору партнерів, яка дозволяє гравцям грати на виділених серверах Valve, на додаток до серверів, розміщених у спільноті, із користувацькими картами та режимами гри. У грудні 2018 року був представлений режим Battle Royale, «Danger Zone».

Після випуску Global Offensive отримала позитивні відгуки від критиків, які похвалили гру за її ігровий процес і вірність серії Counter-Strike, хоча її критикували за деякі ранні функції та відмінності між версіями для консолі та ПК. З моменту свого випуску вона залучала приблизно 11 мільйонів гравців на місяць і залишається однією з найпопулярніших ігор на платформі Steam від Valve. У грудні 2018 року Valve перевела гру на безкоштовну модель, зосередившись на доходах від косметичних товарів.

У грі є активна кіберспортивна сцена, що продовжує історію міжнародних змагань з попередніх ігор серії. Команди змагаються в професійних лігах та турнірах, а Global Offensive зараз є однією із найбільших світових кіберспортивних дисциплін.


Основи
Загальний ігровий процес Global Offensive подібний до попередніх ігор серії Counter-Strike. Global Offensive є мультиплеєрним шутером від першої особи, де кожен гравець приєднується до команди терористів або спецвійськ (контртерористів), щоб перемогти ворожу команду. В кожній команді є по 5 бійців. Гра триває впродовж кількох раундів, які закінчуються, коли всі бійці на одній стороні мертві або виконано поставлену ціль.

На початку кожного раунду команди з'являються у себе на «базах». Бійці володіють запасом здоров'я, початковою зброєю і коштами. Навколо баз існує «зона покупок», в межах якої впродовж обмеженого часу можливо придбати додаткову зброю та спорядження. Користуючись зброєю, укриттями, знанням місцевості (карти) та командною співпрацею, гравці намагаються виконати завдання, що залежить від обраного заздалегідь режиму. Здійснюючи успішні дії, бійці отримують кошти, а після завершення раунду отримують додаткову винагороду — більшу в разі перемоги та меншу в разі поразки. В той же час кошти знімаються за вбивство товаришів по команді або заручників терористів. Гравці, чий персонаж був убитий, можуть спостерігати за боєм до кінця раунду.

В Counter-Strike: Global Offensive з'явився режим навчання. Він вчить основам ігрового процесу, як поводженню з гранатами, стрільбі через укриття чи перемиканню між зброєю.


Режими гри
Classic competitive (укр. Змагальний) — перед початком матчу обираються 10 гравців з приблизно однаковим рівнем майстерності, що поділяються на дві команди по 5 учасників. Для перемоги потрібно або знищити команду супротивника, або виконати особливе завдання (терористам — підірвати бомбу або утримати заручників, спецвійськам — знешкодити бомбу або врятувати заручників). Гру в змагальному режимі не можна залишати до її закінчення. Гра триває доти, поки одна з команд не здобуде 16 перемог. Після 15-го раунду команди міняються місцями.

Classic сasual (укр. Спрощений) — те саме, але перемагає та команда, яка першою здобуде 8 перемог. При цьому дружній вогонь (по своїх) відключений. На відміну від змагального режиму, на початку кожного раунду дається додаткова броня та саперний набір. За вбивство в спрощеному режимі дається вдвічі менше коштів, ніж у змагальному.

Deathmatch (укр. Бій насмерть) — триває 10 хвилин, мета кожної команди — набрати якомога більше очок. Очки даються за вбивство або допомогу у вбивстві супротивника. Вбивство різною зброєю дає різну кількість очок. Боєць може скористатись лікувальною ін'єкцією, яку отримує за серію з 3-х убивств впродовж власного життя. Відродження після смерті відбувається моментально у випадковому місці на карті. Після відродження можна вільно купити будь-яку зброю, крім гранат. Раз на кілька хвилин одна зброя стає бонусною і за вбивство з неї гравець отримає більше очок. Дружній вогонь відключений.

War Games (укр. Військові ігри) — низка режимів з особливими умовами, заснована на модифікаціях оригінальної Counter-Strike:

Arms race (укр. Гонка озброєнь) — гравець повинен встигнути першим здійснити вбивство з кожного виду зброї (останньою мусить бути ніж). Щоб отримати нову зброю, потрібно вбити лідера ворожої команди або двох звичайних супротивників. При стрільбі лідер підсвічується і його видно крізь стіни та інші об'єкти. У цьому режимі дружній вогонь відключений, відродження після смерті відбувається миттєво.
Demolition (укр. Винищення) — гравці мають знищити команду супротивника, підірвати або знешкодити бомбу. Зброя видається автоматично за вбивства в кожному раунді. Дружній вогонь відключений. Гра триває 20 раундів, після 10-го команди міняються місцями. В цьому режимі можлива нічия.
The Flying Scoutsman (укр. Летючий розвідник) — аналогічний до спрощеного режиму, але гравці мають лише гвинтівку SSG 08 та ніж, а на картах послаблена сила тяжіння, що дозволяє надзвичайно високо й далеко стрибати.
Danger Zone (укр. Небезпечна зона) — режим, аналогічний в основі до Player Unknown's Battleground. Гравець самотужки або в команді з 2-3 учасників намагається вижити на острові, для чого повинен знищувати противників, уникати пасток і бомбардувань. Якщо учасник загине, але його напарник живий, то він може повернутися в бій заново. В битві беруть участь 16-18 бійців, які висаджуються в різних місцях. Вони мають як звичайну зброю, так і холодну на кшталт сокир, і можуть битися голіруч; володіють 120-ма одиницями здоров'я замість стандартних 100. На старті учасники мають початкову зброю і спорядження, а додаткові можуть знайти в кейсах, розкиданих по місцевості, або доставлених дронами за знайдені гроші. Місцями трапляються заручники, доставка яких в зону евакуації дає додаткові кошти, або вказівки на знищення особливих цілей. Бійці володіють планшетами, звідки отримують інформацію про обстановку та здійснюють покупки. Вбивши персонажа противника, гравець може забрати його речі. Територія поділена на шестикутники, що періодично піддаються бомбардуванню, змушуючи учасників тікати з зайнятих позицій. Кожне наступне бомбардування охоплює більшу площу, і коли вичерпується 10 хвилин, цілком накриває острів.

Retakes (укр. Перехоплення) — грають команда спецвійськ з 4-х учасників проти команди терористів з 3-х учасників. Мета спецвійськ полягає в тому, щоб захопити місце закладання бомби та знешкодити її, а терористів — завадити цьому. На початку кожного раунду гравцям пропонується обрати спорядження з-поміж кількох варіантів. Якщо боєць гине, він втрачає спорядження, якщо ж виживає, воно покращується. Перемагає команда, що виграла 8 раундів з 15.

Крім того щотижня пропонуються змагання: «Другий пілот» (закладання/знешкодження бомби в командах 2 на 2), «Експерт зі зброї» (придбана на початку раунду зброя стає недоступна в наступних раундах до кінця матчу) та «Військові ігри» (матчі з унікальними умовами, але по їх завершенню учасники голосують за наступні умови). Періодично відбуваються тематичні змагання, за участь і перемоги в яких учасники винагороджуються віртуальними пам'ятними значками чи оформленням зброї, спорядження й додатковими моделями бійців.
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 14 personas les pareció útil esta reseña
2 personas han encontrado divertida esta reseña
0.1 h registradas
Need for Speed: Most Wanted (NFS: MW) — дев'ята відеогра серії автосимуляторів Need for Speed розроблена і видана Electronic Arts в 2005 році.


Особливості гри
Відмінною особливістю гри стало те, що після довгої перерви в серії знову з'явилися поліцейські. Тепер будь-яка гонка могла закінчитися не тільки призом, але і подальшою гонитвою з поліцейськими, яка, в свою чергу, могла закінчитися або успішним відходом, або арештом і штрафом з можливою конфіскацією машини. На відміну від двох попередніх частин, у грі знову помітна градація автомобілів від широкого вжитку до класу люкс, яка, однак, нівелюється широкими можливостями тюнінга. Це перша гра з серії NFS, де погоні з поліцейськими зросли до масштабу Голлівуду.

Також в грі з'явилася можливість уповільнення часу англ. Speedbreaker. Ресурс заповнюється при високих швидкостях і дозволяє оцінити обстановку, і ухвалити рішення в непередбаченій ситуації (наприклад, несподівано вилетів з-за повороту поліцейський джип, який має намір протаранити гравця).

У грі зникли повтори, замість них тепер є спеціальна можливість показу якоїсь видатної події з видовищного ракурсу. Це відбувається, наприклад, при тарані дорожньої блокади або при вираженому стрибку.

У грі з'явилося декілька видів змагань («парі» в режимі кар'єри): втекти від поліції за певний час, протриматися у переслідуванні певний час, після чого успішно сховатися, протаранити певну кількість поліцейських машин, прорвати певну кількість поліцейських блоків або блоків з шипами (проїхавши по шипам всіма колесами, гравець позбавляється покришок і не може більше керувати своєю машиною). Крім того, з'явилися нові види гонок, наприклад, гонка по контрольних точках.

У грі з'явилося багато нових найрозкішніших і, звичайно ж, швидких і дорогих автомобілів, яких не було в попередній частині гри, але не варто забувати, що й поліція готова до таких труднощів.


Сюжет
Головний герой (імовірно, Раян Купер (Ryan Cooper)) приїжджає в вигадане місто Рокпорт (англ. Rockport) на своєму BMW M3 GTR у пошуках суперників для гонок. Поліція міста дуже не любить гонщиків і бореться з ними особливо наполегливо. Вона веде статистику; відповідно до інформації по кількості переслідувань і заподіяному збитку визначений так званий «чорний список» — 15 гонщиків, які є найбільш розшукуваними в Рокпорт. Серед гонщиків міста вважається дуже престижним, щоб потрапити в цей список. Через деякий час їзди по місту, Гравець натикається на Ронні Маккрі (Ronnie McCrea, 3й номер у чорному списку), виграє у нього гонку, і потім слідує за ним, до тусовки місцевих гонщиків-нелегалів. Місцева тусовка гонщиків з невдоволенням зустрічає новачка. Гравець б'ється з декількома з них і перемагає. Коли настає час битися з Рейзором (англ. Razor), № 15 в «чорному списку», хтось порпається в машині героя (імовірно, зливає масло з двигуна), і в результаті той зупиняється посеред треку з сильним скреготом і гуркотом в двигуні, програючи тим самим гонку. Вигнання гравця із міста стрітрейсерами перешкодили несподівано поліцейські. Рейзор забирає BMW і злітає на перше місце в списку розшукуваних гонщиків завдяки машині головного героя, а в той же час Гравця затримано сержантом Кросом (англ. Cross) і його помічницею — дуже досвідченими поліцейськими під прикриттям.

Через деякий час Міа (англ. Mia) (її роль зіграла Джозі Маран), знайома Рейзора, незадоволена тим, як він безчесно поступив з новачком, вивозить героя з в'язниці, відпущеного через нестачу доказів, і надає йому гараж і машину для участі в гонках. Він починає повільно просуватися вгору по «чорному списку», набираючи авторитет і увагу поліції міста. У цьому йому допомагає як і Міа, так і гонщик-нелегал Рог (англ. Rog), даючи корисні поради по мірі просування гри. Після того, як гравець битиметься з антагоністом Рейзором і виграє, той налаштований дуже рішуче і агресивно, і віддавати машину не збирається. Банда гонщиків підтримує його, готова застосувати силу, але тут з'являється Міа, знешкоджує Рейзора, і зупиняє накинувшись на неї банду, показавши заховану в одязі кобуру з зарядженим пістолетом. Таким чином з'ясовується, що Міа насправді таємний поліцейський агент. Міа здає Рейзора та інших гонщиків чорного списку. Прибуває поліція, але до їх прибуття Міа кидає ключі від BMW Гравцеві, даючи шанс втекти. За Гравцем кидаються вслід всі поліцейські сили міста (поліція 6 рівня). Ховатися в укриттях вже неможливо, так як поліція контролює всі безпечні місця (англ. Safehouses) стріт-рейсерів. Через п'ять хвилин переслідування дзвонить Міа, щоб повідомити, що єдиний спосіб піти від поліції — проїхати по закритій дорозі, перелетіти недобудований міст і втекти із міста. Подальші події розвиваються в наступній грі серії Need For Speed: Carbon. Подальша доля Міа залишається невідомою. Сержант Кросс ж, як з'ясувалося в Need For Speed: Carbon втратив поліцейський значок, і тепер переслідує Раяна з метою помсти.
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 7 personas les pareció útil esta reseña
7.1 h registradas
Battlefield V — це відеогра в жанрі шутер від першої особи, розроблена EA DICE і видана Electronic Arts. Battlefield V — шістнадцята частина в серії Battlefield. Гра вийшла на Microsoft Windows, PlayStation 4 і Xbox One 20 листопада 2018 року. Ті, хто попередньо замовив видання Deluxe Edition, отримали ранній доступ до гри 15 листопада 2018 року, а абоненти Origin Access Premium на ПК, отримали доступ до гри ще 9 листопада 2018 року. Гра є продовженням її попередника Battlefield 1, зосередившись на Другій світовій війні.

Прийом гри перед виходом, був змішаний, а рекламний трейлер викликав злість у шанувальників серії за брак історичної точності і включення жінок-солдатів. Після випуску, Battlefield V отримала загалом сприятливі відгуки.


Геймплей
Battlefield V інтенсивно фокусується на командних функціях і механіці, нестачі ресурсів і видаленні «абстракцій» з ігрової механіки для підвищення реалізму. Розширена кастомізація персонажа, через нову систему компанії, де гравці можуть створювати кілька персонажів з різними варіантами вигляду і зброї. Додаткові предмети і валюта, що використовуються для покупки інших, будуть отримані за рахунок завершення ігрових цілей.

У грі представлені кілька нових багатокористувацьких режимів, в тому числі «безперервний» режим кампанії «Tides of War», «Firestorm» і «Grand Operations». Режим Grand Operations - це розширення режиму «Операції», введеного в Battlefield 1, в якому основна увага приділяється матчам, які проходять через кілька етапів, для імітації кампанії реальної війни. В Grand Operations кожен раунд має конкретні цілі, і продуктивність на кожному етапі буде впливати на наступний. Останній раунд - «Final Stand», при ньому гравці використовують тільки основну зброю з обмеженими боєприпасами і без респаунів. Подібно Battlefield 1, в грі представлена ​​колекція однокористувацьких «військових історій», заснованих на аспектах Другої світової війни. У грі також є кооперативний режим, якого не було з часів Battlefield 3, під назвою «Combined Arms», де чотири гравці можуть виконувати різні місії разом, тому місії не можуть відтворюватися однаково кожен раз. Комбіновану зброю планується випустити після запуску. Режим Battle Royale буде побудований навколо «основних елементів руйнування, командної гри і транспортних засобів». Назва «Firestorm» походить від буря вогню, яка поглинає гравців, схоже на популярну ігрову механіку Battle Royale, яка обмежує зону гри. Крім того, цей конкретний ігровий режим не розробляється самими EA DICE, але був переданий на аутсорсинг Criterion Games і містить найбільшу карту, створену франшизою на сьогоднішній день. Має 64 гравця, які розділені на 16 загонів з акцентом на роботу в команді. Firestorm планується випустити в березні 2019 року.


Синопсис
Як і в Battlefield 1, розрахована на одного користувача кампанія ділиться на епізодичні «Історії війни», три з яких доступні на старті: «Nordlys» відбувається з точки зору норвезького винищувача опору, який бере участь в саботажі німецького ядерної програми. «Tirailleur» розповідає історію сенегальського тіралла під час операції «Драгун», а "Under No Flag" ставить гравця на місце Біллі Бріджера, засудженого грабіжника банків і експерта з вибухових речовин, покликаного в Спеціальну човнову службу, щоб взяти участь в операції Альюумен. Четверта кампанія "The Last Tiger" почнеться пізніше.


Розробка
DICE оприлюднила перші подробиці, пов'язані з Battlefield V 23 травня 2018 року, з додатковою інформацією, яку представили ​​під час прес-конференції EA Play на E3 2018 у червні. DICE заявила, що, на відміну від Battlefield 1, вона не планує використовувати платний дадатковий контент або «Лут-бокси» для не косметичних предметів в Battlefield V; новий контент будуть додавати до гри для всіх гравців з часом (що само по собі буде проходити через різні етапи Другої світової війни) без додаткової плати. Рішення про виключення цих функцій було зроблено після обурення з приводу системи лут-боксів в Star Wars Battlefront II, ще однієї гри EA DICE. Спочатку гра мала вийти 19 жовтня, але була відкладена до 20 листопада, щоб дозволити розробникам «внести деякі остаточні коригування в основний ігровий процес».
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 4 personas les pareció útil esta reseña
1.0 h registradas
Call of Duty: Modern Warfare 2(укр. «Поклик обов'язку: Сучасна війна 2», «Службовий обов'язок: Сучасна війна 2») — мультиплатформна відеогра в жанрі шутера від першої особи, розроблена американською компанією Infinity Ward і видана Activision. Гра є шостою в серії Call of Duty. Проект був офіційно анонсований 11 лютого 2009 року. Вихід Call of Duty: Modern Warfare 2 відбувся 10 листопада 2009 року на PlayStation 3, Xbox 360 і PC. У 2020 році була перевипущена нова версія ігри з новим рушієм Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered.


Ігровий процес
Основний
Геймплей гри стандартний для серії та взагалі для лінійних шутерів і є розвитком напрацювань гри Call of Duty 4: Modern Warfare. Дія гри відбувається в багатьох куточках світу, таких як США, Афганістан, Казахстан, Бразилія та Кавказ. гравець бере участь в лінійних місіях за декількох бійців регулярних частин та спецназу західних країн та виконує найпростіші завдання: пробивається через різноманітні рівні, знищує супротивників, збиває з ракетних установок гелікоптери, управляє стаціонарними кулеметами, іноді використовує транспорт, досягає Чекпойнт і т. д.

Сюжет в грі Modern Warfare 2 абсолютно лине, ігрові ситуації повністю підпорядковані сценарієм. Вся гра будується на основі лінійного геймплея. Майже всі рівні побудовані на основі т. зв. «Коридорного» дизайну. Наприклад, руйноване оточення в грі строго зумовлено, навіть з найпотужнішого зброї неможливо знищити більшість об'єктів на рівні.

У грі присутні нові геймплейні елементи, наприклад: підйом по зледенілих схилах, бій на снігоходах, плавання на моторних човнах та інше. З'явилися і елементи нелінійності, нехарактерні для серії Call of Duty. У перший раз в серії гравцям надана можливість стріляти одразу з двох пістолетів або обрізів по-македонськи, що особливо ефективно для ведення загороджувальної стрільби[11]. У грі присутні спеціальні захисні щити, використовувані спецпідрозділами поліції[12].

Ігровий штучний інтелект (AI) ворогів був дуже серйозно перероблений порівняно з Call of Duty 4: Modern Warfare. Розробники дали велику свободу переміщення по локації для супротивників. Була кардинально переглянута система респауна. У деяких місіях гравцеві необхідно непоміченим подолати патрулі противника; при цьому ворог реагує на шум, видаваний гравцем. Якщо гравець не помічений супротивником, то вони займаються найпростішими справами: патрулюють територію, спілкуються, курять і т. д.
Publicada el 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
< 1  2  3  4  5 >
Mostrando 11-20 de 45 aportaciones