45
Productos
reseñados
0
Productos
en la cuenta

Reseñas recientes de drfx

< 1  2  3  4  5 >
Mostrando 31-40 de 45 aportaciones
A 3 personas les pareció útil esta reseña
0.4 h registradas
Battlefield 2042 — відеогра в жанрі шутера від першої особи, розроблена компанією EA DICE, видана Electronic Arts. Ця гра є сімнадцятою частиною серії ігор Battlefield. Її було офіційно анонсовано в червні 2021 року, випуск відбувся 19 листопада 2021 року для платформ Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S та Xbox One.

В основі конфлікту Battlefield 2042 лежить протистояння росії та США в недалекому майбутньому, де людство використало майже всі ресурси на планеті[6]. При цьому розробники підтвердили, що в грі не буде сюжетної кампанії[6], замість цього відбуваються бої з ботами в форматі однокористувацької гри, а сам розвиток сюжету буде розповідатись по мірі випуску оновлень. Однією з особливостей гри стала максимальна кількість гравців, що можуть одночасно перебувати на одному сервері — версії для персональних комп'ютерів під Windows та приставок PlayStation 5 і Xbox Series X/S підтримують до 128 гравців, а версії для PlayStation 4 та Xbox One — 64 гравця. Також розмір та рівень деталізації карт найбільші в серії, але у версії для минулого покоління консолей карти менші, як і кількість гравців[5]. На момент випуску гри доступні 7 карт: «Breakaway» (Земля Королеви Мод, Антарктида), «Hourglass» (Доха, Катар), «Kaleidoscope» (Міжнародний діловий район Сонгдо, Південна Корея), «Discarded» (Аланг, Індія), «Manifest» (Пулау-​Брані, Сінгапур), «Orbital» (Куру, Гвіана) та «Revival» (Аравійська пустеля, Єгипет). На картах можуть відбуватися природні катаклізми, наприклад: ураган, при чому в різних місцях та в різний час, а можуть і не відбуватися.

Окрім того, замість чотирьох класів, що були доступні в мультиплеєрному режимі в попередніх частинах, представлені 10 «спеціалістів». За сюжетом, спеціалісти — мігранти з різних країн світу, що перейшли на сторону США або росії. Вони мають певні притаманні саме їм здібності та пристрої, а їхнє додаткове спорядження можна змінити незалежно від типу спеціаліста. Наступний рік після виходу гри буде поділений на 4 сезони додавання контенту. Під час кожного сезону будуть додаватись нові карти та спеціалісти.

В новій частині Battlefield наявні 3 мультиплеєрних режими: «Тотальна війна», для якої передбачено підрежими «Захоплення» та «Прорив», а також велика кількість техніки і присутність 128 гравців на сервері; «Небезпечна зона» — цей режим безкоштовний, а в його основі полягають бої загонів; третій режим під назвою «Портал», переносить до Battlefield 2042 вміст із Battlefield 3, Battlefield 1942 і Bad Company 2.

Сетинг
Battlefield 2042 не має сюжетної кампанії, проте тло її битв окреслене майбутнім, а саме 2042 роком. Під час боїв гравці можуть дізнатися деталі історії світу гру.
У Battlefield 2042 описується, що з 2030-і роки підвищення рівня світового океану, зростання сили штормів і виснаження джерел природних ресурсів зумовили колапс світової економіки і розірвання альянсів. Європейський союз розпався, 1,2 млрд людей втратили громадянство, та стали шукати захисту в США й росії. В 2040 хмара уламків космічного сміття вивела з ладу більшість супутників, комунікації колапсували, що спричинило різку економічну кризу. Через нестачу їжі та пального між США й росією стала наростати напруженість, яка перейшла 2042 року у війну.


Розробка
Розробку гри веде шведське відділення компанії DICE, яке займалось серією Battlefield до цього. Йому також допомагають відділення DICE в Лос-Анджелесі, студія EA Gothenburg та студія Criterion Games. До гри залучено найбільшу команду розробників серед усіх ігор серії. Criterion Games навіть призупинили роботу над новою Need for Speed, щоб допомогти DICE. Відсутність в грі традиційного одиночного режиму дозволила DICE сконцентрувати більше ресурсів на розробці мультиплеєрного режиму.

Коротке демо гри було продемонстроване на EA Play Live 2020. Гру було офіційно анонсовано 9 червня 2021 року. Відкрита бета-версія буде випущена до офіційного релізу гри, який запланований на 22 жовтня 2021 року для Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S

Число 2042 в назві гри наслідує приклад попередніх ігор серії: Battlefield 1942 і Battlefield 2142.

15 вересня 2021 року Оскар Габріельсон, генеральний менеджер DICE, повідомив, що випуск гри, який спершу планувався на 22 жовтня 2021 року доведеться відкласти до 19 листопада 2021 року через складнощі, пов'язані з пандемією Covid-19.


Battlefield 2042 зібрала «змішані чи посередні оцінки» на агрегаторі Metacritic із середньою оцінкою 68/100. У версії Battlefield 2042, наданій за програмою дочасного доступу, гравцями зауважувалася велика кількість помилок, що обвалило її рейтинг у Steam.

Згідно зі Стеллою Чанг з IGN, «Battlefield 2042 намагається зробити багато, але лише деякі з її експериментів варті уваги. 128 гравців у тотальних військових режимах, безумовно, відчувають, що для їхнього блага приділено забагато часу, проте стратегічніший новий режим „Небезпечної зони“ неймовірно веселий. Але той факт, що найбільшим задоволенням від 2042 мені було грати у відтворення її попередніх ігор у „Порталах“, є досить гарним свідченням того, що такі ідеї, як її нова система спеціалістів, схибили. Як для гри, що претендує на майбутнє Battlefield, вражаючі налаштування „Порталу“ з 2042 дають зрозуміти, що вона не ладнає з минулим. Проте це саме ті знаряддя, які могли б з часом її оформити».

Алекс ван Акен з Eurogamer писав, що «… у Battlefield 2042 можна грати, вона насичена вмістом і часто дуже весела. Сім карт цього тайтлу відрізняються одна від одної, завдяки безлічі параметрів налаштування можна легко грати так, як ви хочете, і мені подобаються екстремальні погодні системи та функція швидкого озброєння. „Портал“ ще не розкрив свій потенціал, але він надає зручний спосіб отримати доступ до шести улюблених пригод із Battlefield 3, Battlefield 1942 і Bad Company 2. Battlefield 2042 легко рекомендувати для поточних фанатів або гравців, які шукають сучасну військову гру, але я за це не можу поручитися через її недостатнє довершення. Поки DICE продовжує публікувати швидкі оновлення та патчі, Battlefield 2042 зрештою може стати популярним онлайн-шутером, але шкода, що її випустили таким чином».

Оуен Ґуд із Polygon зауважив, із посиланням на одного українського гравця, що використання Росією людей без громадянства на війні, показане в Battlefield 2042, нагадує використання «зелених чоловічків» без розпізнавальних знаків у війні на сході України та окупації Криму. Більш того, один зі спеціалістів, росіянин Борис Гуськовський, характеризується в самій грі як «маленький зелений чоловічок». Твітер Battlefield відповів, що це «ненавмисне посилання на реальну проблему». Пізніше це посилання було прибрано з гри.
Publicada el 26 de julio de 2022. Última edición: 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 4 personas les pareció útil esta reseña
306.1 h registradas (202.5 h cuando escribió la reseña)
Deep Rock Galactic є кооперативною відеогрою в жанрі шутеру від першої особи, розроблена данською незалежною студією «Ghost Ship Games» і видана компанією «Coffee Stain Publishing». Deep Rock Galactic була повністю випущена 13 травня 2020 для Microsoft Windows та Xbox One, і провела перед цим 2 роки в ранньому доступі.


Ігровий процес
Deep Rock Galactic є кооперативною відеогрою в жанрі шутеру від першої особи для 1-4 гравців, у якій вони працюють разом, досліджуючи процедурно згенеровані печери. Гра є повністю сфокусованою на PvE, тобто вбивство інших гравців не надає жодної переваги.

Гравці грають роль чотирьох космічних гномів, призначених на різні місії, що включають різні завдання, наприклад, видобування різних мінералів, викрадання яєць прибульців, знищення цілей чи повернення загубленого екіпірування. Зазвичай вони є основними завданнями, тому їх потрібно виконати для завершення місії. Також можливо виконати другорядне завдання (зазвичай збираючи інші матеріали чи предмети) для отримання додаткових кредитів, які можна використати для покращення зброї та вмінь; й очок досвіду, що збільшують рівень гравця.

Дія гри розгортається під поверхнею Гоксесу IV, небезпечної планети, наповненої мінералами, біомами та жуками. Місії проводяться у величезних печерах і тунелях, що мають різну генерацію, завдання та ворогів у залежності від типу обраної місії чи біому. Гравці б'ються з комахоподібними прибульцями, намагаючись завершити завдання місії та зібрати матеріали для обробки снарядь.


Класи
У грі можна вибрати один із чотирьох класів: інженера, кулеметника, бурильника або розвідника. Кожен клас має окремі аксесуари, рівень і підвищення, а прогрес гравця показаний як його ранк. Коли гравець досягає 25 рівня деякого класу, їм пропонують підвищення, яке скидає рівень цього класу та вікриває для нього фінальний ігровий уміст. Гравець може отримати кілька підвищень для одного класу, та лише перше надає їм вигоду. Гравці можуть обрати свій клас у терміналі вибору персонажа, який знаходиться в їх каютах.

Кожен із чотирьох класів має кілька основних і другорядних видів зброї. Спочатку гравець має доступ лише до одного їх виду, а інші можна буде розблокувати в спеціальних призначеннях по ходу гри. Зі збільшенням рівня гнома гравець може обирати різні покращення для зброї. На зброю також можна встановити модулі розгону, які можуть або надавати невелике покращення без жодних мінусів, або ж сильно збільшувати деякі характеристики, зменшуючи при цьому інші.


Опис класів
Інженер використовує рушницю як основну зброю та гранатомет як другорядну. Їх можна замінити відповідно елекричним пістолетом-кулеметом та плазмометом, який вистрілює горизонтальний потік плазми. Для пітримки своєї команди інженер має платформатор, що створює круглі платформи, а також може встановити турель, що автоматично стріляє у ворогів.

Інженер грає роль основного захисного класу, використовуючи свої турелі як засіб заборони доступу, що ефективно забігає просуванню роїв ґліфідів. Його гранатомет можна використовувати для знищення великих груп ворогів, а плазмомет завдає великої шкоди й добре знищує броню більших ґліфідів. Він добре працює разом із розвідником, який може зачеплюватися за його платформа й добувати важкодоступні мінерали.

Кулеметник використовує мініган як основну зброю та важкий револьвер як другорядну. Пізніше їх можна замінити відповідно важкою автогарматою та швидкострільним пістолетом. Для підтримки своєї команди він використовує тросомет і може встановити генератор щита для створення захисної бульбашки.

Кулеметник є основним джерелом вогневої сили команди, а тому може швидко вбити величезну кількість жуків. Тросомет компенсує його низьку мобільність і дозволяє команді легше пересуватись по важкій місцевості, такій як пагорби чи впадини. Його генератор надає команді захист під час нападів ґліфідів, не даючи більшості жуків зайти всередину доки щит працює.

Бурильник використовує вогнемет як основну зброю і напівавтоматичний пістолет як другорядну. Пізніше їх можна замінити відповідно на кріогармату і плазмовий пістолет. Бурильник використовує титанові свердла для швидкого буріння через місцевість, а також пакет вибухівки, що швидко знищує шмат місцевости чи вбиває ворогів у радіусі своєї дії.

Здебільшого бурильник допомагає команді просуватись через заблоковані проходи, створюючи коротші шляхи своїми свердлами. Це є особливо корисним при поверненні команди до капсули евакуації в кінці місії.

Розвідник використовує автоматичний карабін як основну зброю і рушницю з двома нарізними стволами як другорядну. Пізніше їх можна замінити відповідно на напівавтоматичну гвинтівку, що базована на M1 Garand, та на автоматичний пістолет. Також він має гарпун для швидкого переміщення по печерам і сигнальний пістолет, що вистрілює прикріплені світляки, які мають високі яскравість і час світіння.

Розвідник здебільшого рухається попереду своєї команди, досліжуючи печери й освітлюючи їх своїм сигнальним пістолетом, таким чином знаходячи приховані руди й небезпеки. Розвідник також може легко добувати важкодоступні руди й збирати предмети, особливо коли інженер підтримує його своїми платформами. Однак розвідник не має сильно відриватися від своєї команди, оскільки він не може ефективно захистити себе. Його зброя здебільшого покладається на швидке нанесення шкоди до того, як вороги зможуть дати відсіч.
Publicada el 25 de julio de 2022. Última edición: 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 3 personas les pareció útil esta reseña
0.5 h registradas
Insurgency: Sandstorm (з англ. — «Заколот: Піщана буря») — розрахований на тактичний шутер від першої особи, в сеттінгу війни на Близькому Сході, розроблений компанією New World Interactive і виданий Focus Home Interactive. Гра є продовженням гри Insurgency 2014 року. Місце дії гри – неназваний вигаданий близькосхідний регіон. Гра розповідає про конфлікт між двома фракціями: «Безпека», що є відображенням різних світових військових (зокрема сил НАТО, США SOCOM, іракських збройних сил, афганських збройних сил, сирійських збройних сил, і сили Пешмерга) та «Повстанці», до певної міри засновані на різних терористичних угрупованнях (ІДІЛ, Талібан, помірна сирійська опозиція)
Insurgency: Sandstorm була офіційно анонсована 16 лютого 2016 для платформи Windows. Реліз гри відбувся 12 грудня 2018 року. У грудні 2019 року було оголошено про відміну виходу гри для Linux і macOS. Версії для PlayStation 4 і Xbox One з різних причин переносилися, але, зрештою, реліз гри для цих платформ відбувся 29 вересня 2021 року. Версії для PlayStation 5 та Xbox серії X/S, з оновленнями, планується випустити у 2022 році, щоб скористатися перевагами обладнання нового покоління консолей.
Insurgency: Sandstorm отримала визнання критиків за реалістичний ігровий процес, дизайн рівнів, звуковий дизайн, атмосферу, графіку та плавну анімацію, але й піддалася критиці за технічні проблеми та оптимізацію, а деякі були обурені через скасування запланованої сюжетної кампанії.


Геймплей
Подібно до Insurgency і Day of Infamy , Insurgency: Sandstorm має мінімальний HUD, без індикатора здоров'я, кількості боєприпасів або мінікарти . У серії Insurgency є „повільний“, тактичний, реалістичний ігровий процес із моментами напруженості. Зброя дуже смертоносна, померти можна від 1-5 попадань (у голову завжди з одного). Як і попередник гри (Insurgency), у більшості ігрових режимів Sandstorm немає миттєвого відродження. Натомість після смерті гравці повинні спостерігати і чекати, поки їхня команда виконає завдання, щоб відродитися. Відмінності від Insurgency включають покращену візуалізацію, вогневу підтримку, додавання системи розвитку гравця, налаштування персонажа, косметичних розблокувань, а також великих карт та технічних характеристик Гравці розділені на дві команди: Безпека та Повстанці. Служба безпеки в першу чергу використовує модернізоване озброєння з країн НАТО, таке як карабін M4 , G36K , L85A2, MP7 і M249 у той час як повстанці використовують поєднання більш старої та дешевшої зброї, починаючи від радянської зброї, такої як АКМ ,ПМ, ТОЗ -194 та ПКМ, закінчуючи застарілою зброєю часів Другої світової війни, таке як Welrod та M1 Garand.

Гравці можуть вибирати з восьми класів з різним озброєнням: Стрілець, Проривник, Інформатор, Підривник, Снайпер, Кулеметник, Спостерігач і Командир. Гравці мають обмежену кількість очок постачання, які можна витратити на зброю та спорядження.Гравці можуть модифікувати свою зброю за допомогою додаткових пристроїв, таких як приціли, лазерні приціли, сошки, дульні насадки, глушники та цівка, з додатковими пристроями, доступними для певних видів зброї та класів, наприклад, підствольні гранатомети для вибухових пристроїв, протигази бачення, ракетні установки, пластикова вибухівка, а також доступні різні типи гранат. Гравці можуть змінювати свою броню та кількість боєприпасів, що впливає на їхню живучість та боєприпаси відповідно, хоча обидва впливають на фізичну вагу та швидкість пересування.
Повернення з Day of Infamy – це система вогневої підтримки, яку може запросити командир, якщо дружній спостерігач знаходиться за 10 метрів від нього. Служба безпеки може викликати безпосередню підтримку з повітря, таку як стрейф A-10 або AH-64 Apache або UH-60 Black Hawk, щоб кружляти навколо області і атакувати видимих ​​ворогів, хоча обидва ці вертольоти можуть бути збиті ворожими ракетними установками або протитанковими рушницями. Повстанці можуть викликати імпровізований удар дронів, ракетну артилерію, дрон із СВУ, який шукає ворогів і вибухає, коли вони знаходяться в межах досяжності одного, або хімічний газовий удар, який вбиває будь-кого в радіусі дії без протигазу. Обидві команди також мають доступ як до фугасної, так і димової артилерії; Служба безпеки стріляє меншою кількістю снарядів із більшою точністю, тоді як повстанці стріляють більшою кількістю снарядів із меншою точністю.
Publicada el 21 de julio de 2022. Última edición: 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 9 personas les pareció útil esta reseña
2.9 h registradas
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (укр. Рослини проти Зомбі: Садова війна 2) - комп'ютерна гра в жанрі шутера від третьої особи. Є продовженням гри 2014 Plants vs. Зомби: Garden Warfare. Гра була анонсована 15 червня 2015 на офіційній конференції Electronic Arts на Electronic Entertainment Expo 2015. Реліз відбувся 23 лютого 2016 року. Гра написана на движку Frostbite 3. Вийшла на Windows, Xbox One та PlayStation 4. Також, на оригінальній Plants vs. Zombies: Garden Warfare можна зберігати свій контент на Plants vs. Зомби: Garden Warfare 2.


Сюжет
Д-р Едгар Джордж Зомбосс і його зомбі зуміли захопити передмістя Субурбію (англ. suburbia - «передмістя») і перетворити це місце на Зомбурбію (англ. Zomburbia), але рослинам не сподобався такий розклад подій, і вони вирішують відвоювати захоплену Субурбію, але вже з новими силами. Гравцю дається вибір: грати за рослин і відвоювати Субурбію, або ж навпаки – залишити завойованим, граючи за зомбі.


Геймплей
Геймплей змінився, але у принципі не відрізняється: тепер є можливість відкритого світу, яким є сама Зомбурбія (захоплена Субурбія). На початку гри, десь посеред неї виріс соняшник. Лідер рослин - людина на ім'я Божевільний Дейв наказав йому бігти в те місце, де він його підбере на машині, що літає. Після втечі гравець переноситься в інше місце, поділене на 3 частини: сторона рослин, сторона зомбі та поле бою посередині – це місце називається Backyard Battleground, де гравець має свій власний відкритий світ. Шалений Дейв переносить гравця на базу рослин. База має портал для мережевої гри, будка для перевдягань (англ. Booth Customization) та вибору персонажа, дошка з квестами, поштова скринька, автомат-магазин зі стікерами (англ. Sticker Shop), який, як і в Garden Warfare, для покупок потрібно мати достатню кількість внутрішньоігрової валюти, і стенд для швидкого переходу на іншу сторону. Також ці предмети можна знайти і з урахуванням зомбі, граючи за їх бік.
Publicada el 2 de julio de 2022. Última edición: 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 3 personas les pareció útil esta reseña
7.0 h registradas
Resident Evil: Revelations 2 (в Японії відома як Biohazard Revelations 2) - відеогра в жанрі survival horror, що є частиною серії Resident Evil. Розроблено та видано японською компанією Capcom. Виконано в епізодичній системі (кожен епізод виходив раз на тиждень), реліз гри, що складається з 4 епізодів, відбувся у період з 24 лютого 18 березня 2015 року.


Ігровий процес
Процес у грі зосереджений на активну взаємодію між персонажами. Для того, щоб подолати більшість перешкод, необхідно грамотно використовувати можливості обох протагоністів. Наприклад, Мойра може засліпити ворогів світлом ліхтарика, а Клер у цей час - збити монстрів з ніг. Також Мойра може монтуванням зламувати замки, ламати дошки та добивати ворогів, коли ті вже лежать на землі. В епізодах за Баррі також можна грати за дівчинку Наталю, яка має незвичайну здатність чути ворогів та вказувати на заховані предмети. Своїм чуттям вона неодноразово врятує Баррі життя, особливо під час битви з невидимими монстрами. Також Наталя може пролазити у важкодоступні місця.
Багато записок у грі та назви основних та додаткових епізодів пов'язані з творами Франца Кафки. У грі та трейлерах можна помітити, що всіх персонажів жіночої статі (будь-якого віку) називають жінкою. Це теж відсилання до Франца Кафки.
Publicada el 20 de junio de 2022. Última edición: 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 3 personas les pareció útil esta reseña
0.6 h registradas
GTFO – кооперативна комп'ютерна гра у жанрах шутера від першої особи та survival horror, розроблена шведською студією 10 Chambers Collective.


Ігровий процес
Гравці у складі групи до чотирьох осіб беруть він ролі озброєних шукачів скарбів і намагаються знайти і забрати цінні предмети з великого підземного лабіринту, переповненого хижими чудовиськами. У кожному матчі гравці мають збирати зброю, інструменти та інші ресурси та продумувати план відступу з лабіринту.

Кожен боєць може носити із собою лише два види вогнепальної зброї, один інструмент та одну зброю ближнього бою. Спорядження шукачів скарбів не вичерпується зброєю на кшталт пістолетів, дробовиків і гвинтівок - так, сканер дозволяє виявити, де ховаються вороги, міни і переносні турельні кулемети - захищати ділянки рівня від ворогів, а клеємет - розміщувати липкі пастки, або, заклеїти» двері перед ордою монстрів. Кількість боєприпасів обмежена, і бійці можуть поранити і вбити один одного, тому цілитися і стріляти слід обережно. Крім потвор, на шляху гравців знаходяться різні головоломки та перешкоди — наприклад, закриті двері та комп'ютерні термінали, які потрібно зламати; вирішення цих головоломок також потребує командної роботи.

При кожному проходженні місцезнаходження цілей на рівні та ворогів змінюється випадковим чином, так що гравці не можуть знати наперед, що їх чекає за черговими дверима. Багато чудовиськ реагують на звук, але їх можна застати зненацька, підкравшись непомітно, так що від гравців очікується, що вони обережно просуватимуться лабіринтом, усуваючи ворогів одного за одним. Гра включає безліч ворогів різних видів: так, стривожений Розвідник видає гучний крик, привертаючи натовп ворогів - потривожити його буває так само небезпечно, як «відьму» в Left 4 Dead, а Тінь практично невидима, і її можна виявити, тільки навівши на монстра промінь ліхтаря або використовуючи датчик руху.


Розробка
Студію 10 Chambers Collective було засновано кількома розробниками кооперативного шутера Payday: The Heist. Керівник компанії Ульф Андерссон заявляв, що 10 Chambers Collective створює гру повністю за власні кошти і немає жодної поради директорів, які б диктували розробникам творчий вибір, тому студія замість максимально широкої аудиторії націлена на нішеву групу гравців. Андерссон описував гру як «жорсткий кооператив для команд з 2-4 гравців» і «не місце для одиноких вовків та відстаючих - вони загинуть, загубившись у нескінченному лабіринті гри».
Publicada el 19 de junio de 2022. Última edición: 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 3 personas les pareció útil esta reseña
758.1 h registradas (538.4 h cuando escribió la reseña)
Sea of Thieves (укр. Море злодіїв) — це пригодницька відеогра, розроблена компанією Rare опублікована Microsoft Studios для Windows та Xbox One. Гра була випущена в обмеженій кількості країн 20 березня 2018 року.

Sea of Thieves дозволяє гравцям грати за пірата, що пропливає моря фантастичного світу одному або у складі екіпажу до чотирьох гравців. Геймплей подається від першої особи.

Після релізу Sea of Thieves отримала неоднозначні відгуки критиків. Критики позитивно оцінили ігровий процес та стиль гри, приділяючи особливу увагу привабливості механіки гри. Однак більшість критиків вважають, що грі бракує сюжету, і критикували велику ціну. Також критика була спрямована на квести, що повторюються і продуктивність. Але відгуки стали більш позитивними через рік після виходу гри.


Ігровий процес
Sea of ​​Thieves — це багатокористувацька гра з піратською тематикою, з видом від першої особи. У грі представлена кросплатформна гра між персональними комп'ютерами на базі Windows та консолями Xbox One. Група гравців подорожує та досліджує відкритий світ за допомогою піратського корабля та бере на себе різні ролі, такі як управління штурвалом, піднімання вітрил, прокладання маршруту, та управління гарматами. Гравці починають квести, збирають гроші та вступають у бій з іншими гравцями. Sea of ​​Thieves — це кооперативний ігровий світ, тобто групи гравців часто зустрічатимуться один з одним протягом своїх пригод. У грі є мультиплікаційна графіка та своєрідні закони фізики, через які можна, наприклад, вистрілити собою з гармати.

Гравці можуть збирати монети, виконуючи місії, які називаються морськими подорожами. Гравець прагне стати легендарним піратом. Золото можна використовувати для придбання всього, від зброї до нових корпусів і вітрил для корабля. Ці предмети косметичні і не впливають на бойові дії. Зброя надається гравцеві на початку гри і має п'ять патронів, перш ніж потрібно знайти боєприпаси для перезарядки. Чотири види зброї, що використовуються, — це кремнієвий пістолет, мушкетон, снайперська гвинтівка та абордажна шабля. Одразу можна тримати два види зброї.
Publicada el 4 de junio de 2022. Última edición: 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 4 personas les pareció útil esta reseña
261.7 h registradas (13.3 h cuando escribió la reseña)
я сосав мене їбали
10 спавнпіков з 10
Publicada el 30 de mayo de 2022. Última edición: 9 de agosto de 2024.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 3 personas les pareció útil esta reseña
0.9 h registradas
Poly Bridge - це гра наведення мостів симуляція - головоломка, розроблена інді-студією Dry Cactus з Нової Зеландії. на музику канадського композитора Адріана Таленса, де гравці будують мости для транспортних засобів. Poly Bridge був випущений для Microsoft Windows 12 липня 2016 р., iOS 13 червня 2017 р. Сталь, дерево, трос і трос можна комбінувати і використовувати для посилення проектованого мосту, а «гідравліка» використовується для переміщення частин моста. Гра ускладнюється наявністю різних будівельних матеріалів за різними цінами. Продовження гри під назвою Poly Bridge 2 було випущено 28 травня 2020 для Windows, macOS та Linux.


Геймплей
Мета гри - для транспортних засобів, щоб перетнути серію річок, будуючи мости. Це робиться за допомогою 2D-моделі мосту шляхом створення креслення та роботи з матеріалами, що надаються під час використання. У Poly Bridge є режим кампанії з рядом сценаріїв, що вимагають виконання різних завдань та запровадження певних географічних особливостей. На кожному рівні (всього понад 100) є дві вимоги: вартість будівництва не повинна виходити за рамки бюджету, а міст має бути досить міцним для певної кількості автомобілів. Також є режим пісочниці, що дозволяє безкоштовно будувати без обмежень, де можна встановити параметри для створення. Існує безліч транспортних засобів, від мотоциклів (швидких та легких) до самоскидів та кранів (повільних та важких). Оскільки кожен автомобіль має різний корпус і вагу, це означає, що більш довгі автомобілі не зможуть долати круті схили, і може знадобитися адаптація конструкції до ситуації. У грі також є перешкоди, такі як стрибки та човни, що змушують гравця творчо проектувати свій міст. Погано побудований міст звалиться під вагою машини, що проїжджає. Гра включає генератор GIF, що дозволяє гравцям зафіксувати певні моменти під час гри і поділитися ними в мережі.
Publicada el 30 de mayo de 2022. Última edición: 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
A 5 personas les pareció útil esta reseña
0.1 h registradas
Wolfenstein: Enemy Territory - комп'ютерна гра, створена за мотивами Другої світової війни приватною компанією Splash Damage на базі гри Return to Castle Wolfenstein і виконана на движку id Tech 3. Є тривимірним тактичним шутером від першої особи з присутністю елементів RPG (прокачка) . Вихідний код гри згодом був опублікований під ліцензією GPL, у перший день QuakeCon 2010


Ігровий процес
Wolfenstein: Enemy Territory - гра, заснована на класах (англ. class-based). Є дві протистоячі команди: Країни Осі (англ. Axis), які представляють нацистську Німеччину під прапором Третього Рейху та Союзники (англ. Allies) - армія союзних держав з антигітлерівської коаліції, які виступають під прапором США.
Головна мета гри полягає у знищенні або захисті зазначених цілей за деякий відведений час. Завдання для кожної сторони чергуються між нападом та захистом. На додаток до головної мети, на карті існують кілька вторинних цілей, виконання яких полегшить виконання головної мети та принесе додаткові очки досвіду. Якщо гравець виконує завдання, знищує ворогів та допомагає своїй команді, йому нараховуються за це очки досвіду (англ. experience points - XP). При наборі певної кількості очок досвіду гравець може отримати удосконалення для свого класу. Ці вдосконалення зберігаються протягом однієї кампанії, яка може складатися з декількох карт (стандартна кампанія — 6 карт), і після завершення кампанії всі вдосконалення обнулюються.
Гра не ґрунтується на достовірних бойових діях. Можна припустити, що дія відбувається у третій період війни.


Локації
Стандартна кампанія включає шість карт, які частково були засновані на реальних місцях або подіях. У Північній Африці - "Золота лихоманка", "Сива", "Атлантичний вал". У Європі - "Дора", "Радар "Вюрцбург"" і "Склад пального". Пізніше з виходом програм для редагування з'явилися сотні неофіційних карт.


Класи та спорядження
Існує п'ять типів військових: солдат, медик, розвідник, інженер та артилерист.
Солдат (англ. Soldier) - єдиний із класів, у якого є важке озброєння. З підвищенням рівня відкриваються нові можливості (наприклад, біг із важкою зброєю). Озброєння: автомат (MP-40 і Thompson у Осі та Союзників відповідно), кулемет (MG-42), вогнемет, панцерфауст, міномет.
Медик (англ. Medic) - відновлює здоров'я іншим гравцям за допомогою аптечок, "воскресає" полеглих союзників за допомогою шприца. Під час гри здатні набувати «рівнів кваліфікації». Відродження союзника займає 3 секунди, протягом яких гравець, що «воскресається», залишається невразливим, не може рухатися, але може стріляти, хоча і тільки прямо (управління прицілом не активно на цей час). Після четвертого рівня з'являється шприц з адреналіном, що дозволяє швидше пересуватися і отримувати меншу шкоду.
Розвідник (англ. Covert Ops) - єдиний клас, який може одягати уніформу вбитого супротивника. Має у своєму озброєнні бомби на дистанційному управлінні, димові шашки. Зброя: FG-42, STEN, снайперська гвинтівка з глушником (Gewehr 43 або M1 Garand для Осі та союзників відповідно).
Інженер (англ. Engineer) — може встановлювати командні пости, барикади або кулеметні гнізда у спеціальних місцях, вихідно розставлених по карті. Також встановлюють та знешкоджують міни, ремонтують техніку, закладають та знешкоджують вибухівку для знищення ворожих команд-постів та об'єктів. Озброєння: автомат або гвинтівка (Gewehr 43 або M1 Garand), гвинтувальна граната.
Артилерист (англ. Field Ops) – забезпечує команду боєприпасами, а також викликає удар артилерії за допомогою бінокля. Тривалість удару залежить від рівня прокачування. Крім артилерії, може викликати авіаудар за допомогою гранати-маркера. Має на озброєнні автомат.
Publicada el 27 de abril de 2022. Última edición: 23 de diciembre de 2022.
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio
< 1  2  3  4  5 >
Mostrando 31-40 de 45 aportaciones